Zmniejszy piersi, żeby lepiej grać!

25 Maja 2009

Simony Halep ma duży problem. Piersi przeszkadzają jej grać na najwyższym poziomie. Na 18. urodziny ma zamiar sprawić sobie prezent – operację zmniejszenia biustu.

Zmniejszy piersi, żeby lepiej grać!

Simony Halep to utalentowana rumuńska tenisistka, jednak w pełnym rozwoju kariery przeszkadza jej zbyt obfity biust. Jak sama mówi, ogranicza jej ruchy i nie daje pełnej swobody w poruszaniu się na korcie. Dodatkowo duże piersi to obciążenie psychiczne. Simona wie, że część kibiców nie jest zainteresowana oglądaniem jej gry, tylko podziwianiem atrybutów kobiecości. To wrażenie nie pozwala jej w pełni skupić się na grze.

27 września Simona skończy 18 lat, po osiągnięciu pełnoletności będzie mogła poddać się operacji zmniejszenia piersi. Rumuńskie prawo zabrania tego typu zabiegów u osób poniżej 18. roku życia, chyba że są one niezbędne do ratowania życia.

Zobaczymy, czy zabieg pomoże sportsmence w rozwoju kariery i dołączy ona do najlepszych tenisistek świata, obok sióstr Wiliams, Marii Sharapovej czy naszej Agnieszki Radwańskiej.

Zobacz także:

Koniec dyskryminacji dużych piersi

Sieć odzieżowa Marks & Spencer skończyła z różnicowaniem cen biustonoszy ze względu na rozmiar. Zrobiła to po obywatelskich protestach.

Czy Polki piorą staniki co 2 miesiące?

Szokujące wyniki badań w Wielkiej Brytanii pokazały, że mieszkanki Wysp piorą staniki raz na 2 miesiące.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (269)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-10 23:19:12

Jej życie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 01:05:04

wspolczuje jej, mniejsze piersi napewno nie przeszkadzaly by jej w grze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-11 13:36:37

nie wolno tak duże cyce żądzą i nie można ich zmniejszać jak już to powiększać oh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-23 13:45:00

[quote="Gosc"]Mam 167cm wzrostu i waże 52kg. Nosze rozmiar 60 H i biust nie przeszkadza mi w wykonywaniu sportów ponieważ mam odpowiednio dobrany biustonosz. Wczesniej nosiłam źle dobrany - 75 D[/quote] może od razu 85 Z, co?:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-10 18:13:00

podobaja mi sie duze biiusty ale jej zdecydowanie za duzy ! najladniejszy duże C

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-07 12:47:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] to jest kalectwo w wieku 50 lat nie bedzie mogla chodzic bo jej kregoslup nawali...[/quote] Kalectwem jest Twoja znajomość biologii i iloraz inteligencji. Biust, dziecko, nie rośnie przecież przez całe życie, to po pierwsze, po drugie taki rozmiar nie jest kalectwem, a hojnym obdarzeniem przez naturę. Kalectwem byłby gigantyzm piersi, a te piersi nie są nim dotknięte. Jeśli chcesz sobaczyć piersi, które rzeczywiście są kalectwem, radzę poszperać w internecie - kiedy miałam książkę z wybrykami natury, gdzie kobieta miała biust gdzieś do kolan. Jak ją zobaczysz, może da Ci to do myślenia. Z drugiej strony, takie komentarze piszą zakompleksione osoby z małym biustem, które po prostu zazdroszczą takiego rozmiaru. [/quote] Nie masz pojęcia o czym mówisz! Widocznie masz właśnie mały biust i taki problem jest ci obcy. Duży biust może prowadzić do poważnych schorzeń kręgosłupa! Tym bardziej gdy dziewczyna uprawia sport jego obciążenie jest nadmierne. Radzę się dokształcić a nie pisać bzdurne litanie! [/quote] Mam biust rozmiaru E, więc doskonale wiem, o czym mówię! Nawet pisałam o tym niżej. Nie mam żadnych schorzeń kręgosłupa i na takie mi się nie zanosi. Jeśli byłabym bardzo otyła, lub w ciąży - wtedy się pojawiają takie problemy. To TY nic nie wiesz. Nie rozumiesz takich kobiet, jak my. Myślisz, że miło by Ci było, gdyby ktoś nazwał Twój biust kalectwem? A jest on normalny! To, że tak nas obdarowała natura nie jest niczym złym. I naprawdę, radzę Ci zagłębić się trochę w to i poszukać kobiet, które naprawdę mają ogromny biust i kiedy jest on już kalectwem. NIC nie wiesz! Jak śmiesz w ogóle wysuwać takie wnioski? Sama masz pewnie mały biust i nie wiesz, o czym w ogóle mówisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-06 19:11:00

Jak jej przeszkadza to czemu nie? [quote="Gosc"]Taki dar od Boga zmniejszać czy ona ma z deklem??????[/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-06 18:22:00

Taki dar od Boga zmniejszać czy ona ma z deklem??????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-06 17:10:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] to jest kalectwo w wieku 50 lat nie bedzie mogla chodzic bo jej kregoslup nawali...[/quote] Kalectwem jest Twoja znajomość biologii i iloraz inteligencji. Biust, dziecko, nie rośnie przecież przez całe życie, to po pierwsze, po drugie taki rozmiar nie jest kalectwem, a hojnym obdarzeniem przez naturę. Kalectwem byłby gigantyzm piersi, a te piersi nie są nim dotknięte. Jeśli chcesz sobaczyć piersi, które rzeczywiście są kalectwem, radzę poszperać w internecie - kiedy miałam książkę z wybrykami natury, gdzie kobieta miała biust gdzieś do kolan. Jak ją zobaczysz, może da Ci to do myślenia. Z drugiej strony, takie komentarze piszą zakompleksione osoby z małym biustem, które po prostu zazdroszczą takiego rozmiaru. [/quote] Nie masz pojęcia o czym mówisz! Widocznie masz właśnie mały biust i taki problem jest ci obcy. Duży biust może prowadzić do poważnych schorzeń kręgosłupa! Tym bardziej gdy dziewczyna uprawia sport jego obciążenie jest nadmierne. Radzę się dokształcić a nie pisać bzdurne litanie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-03 20:51:00

[quote="Gosc"]to jest kalectwo w wieku 50 lat nie bedzie mogla chodzic bo jej kregoslup nawali...[/quote] Kalectwem jest Twoja znajomość biologii i iloraz inteligencji. Biust, dziecko, nie rośnie przecież przez całe życie, to po pierwsze, po drugie taki rozmiar nie jest kalectwem, a hojnym obdarzeniem przez naturę. Kalectwem byłby gigantyzm piersi, a te piersi nie są nim dotknięte. Jeśli chcesz sobaczyć piersi, które rzeczywiście są kalectwem, radzę poszperać w internecie - kiedy miałam książkę z wybrykami natury, gdzie kobieta miała biust gdzieś do kolan. Jak ją zobaczysz, może da Ci to do myślenia. Z drugiej strony, takie komentarze piszą zakompleksione osoby z małym biustem, które po prostu zazdroszczą takiego rozmiaru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz