Wyrodne matki pozwalają gwałcić swoje córki

07 Listopada 2008

W ostatnim czasie o kazirodztwie stało się głośno. Nie dlatego, że wcześniej tego typu zachowań nie było. Po prostu, wielu zwyrodnialców nie boi się prawa i przestało kryć swoje upodobania.

Wyrodne matki pozwalają gwałcić swoje córki

Jest ofiara i jest oprawca. Jest ojciec pedofil – gwałciciel i jest córka - gwałcona, bezbronna, pozbawiona swojej niewinności. Ale oprócz dwóch osób, jest szereg innych, które mieszkają w domu, w którym odbywa się dramat. Czy matka ofiary robi wszystko, aby uchronić ją przed najgorszym - seksem z własnym ojcem?

Trzeba zwrócić uwagę na kilka faktów, które zdradzają, że w życiu dziecka dzieje się coś niedobrego. U małych dzieci przemoc seksualną można rozpoznać na podstawie bliżej nieokreślonych objawów. Ale nigdy nie są to objawy niebudzące żadnych podejrzeń. Prędzej czy później każda matka zauważy dziwne zachowanie, które wystąpiło w wyniku doznanej przemocy seksualnej. Nieco starsze dzieci, w wieku 10 – 12 lat są bardziej narażone na gwałt przez mężczyznę z najbliższego otoczenia. Jednak, zanim dziecko zostanie przymuszone do uprawiania seksu, jest uwodzone i adorowane. Najgorsze, że przemoc może trwać latami, do czasu wyprowadzki dziecka z domu.

Wiele matek skutecznie ochrania dzieci przed wszelkim złem. Interweniują, kiedy widzą niepokojące sygnały, które wysyłają ich pociechy. Jednak większość matek nie robi kompletnie nic po odkryciu prawdy. Ofiara, widząc bierność osoby bliskiej, przyzwalającej na stosowanie przemocy, czuje się bezsilna. Bo kto jak nie najbliższa rodzina powinna stanowić parasol ochronny i dbać o bezpieczeństwo dziecka?

Matki obojętne na krzywdę stają się emocjonalnie niedostępne. Nie interesują sie problemami, potrzebami i słabościami dziecka. Dodatkowo, są nadmiernie krytyczne, obwiniają dziecko za to, że ojciec z nim współżyje. Jeśli matka wykazuje tak destrukcyjne zachowanie wobec potomka, często prowadzi to nie tylko do przemocy seksualnej, ale również fizycznej i emocjonalnej ze strony obojga rodziców. Często zachowanie Matki nie jest przejawem okrucieństwa, tylko wewnętrznej bezsilności.

U matek, które przyzwalają na współżycie męża z dzieckiem, nie odnotowano rozwodów czy separacji. Tłumaczy to fakt, że budują swoje potrzeby poprzez przynależność do mężczyzny. Stają się one po części ofiarami, bo regularnie zastrasza je oprawca dziecka. Nie widzą też potrzeby zmiany na lepsze. W bardzo skrajnych przypadkach Matki same podsyłają córki mężom, aby ci nie chodzili na prostytutki. Wolą, aby wszystko odbywało się w czterech ścianach domu.

Matki, które nie zareagowały od razu, widząc problem, wpadają w poczucie winy, że nic z tym nie zrobiły. Dodatkowo, wstydzą się swojej obojętności, a także boją się reakcji otoczenia, gdy cała sprawa wyjdzie na jaw. To wzmaga lęk Matki przed zareagowaniem na pedofilię względem własnego dziecka. Problemem jest również fakt, iż po pewnym czasie nie może donieść na męża pedofila, bo wtedy jest współodpowiedzialna za wyrządzoną krzywdę. I zdając sobie z tego sprawę, milczy, bo nie będzie donosiła na samą siebie.

Często otoczenie woli umyć ręce i udawać, że problem nie istnieje, twierdząc, iż dziecko kłamie albo fantazjuje. Tak jest wygodniej z prostego powodu - w przekonaniu niektórych ludzi trudno udowodnić pedofilię. To nieprawda, bo każde, nawet najmniejsze podejrzenie o wykorzystywanie seksualne dziecka jest wnikliwie sprawdzane. Ale bywa i tak, że pedofilowi nie przedstawi się zarzutów i w efekcie jest albo uniewinniony, albo dostaje wyrok w zawieszeniu. Wszystko zależy od współpracy najbliższej rodziny. A dopóki bliscy nie otworzą oczu, dramat będzie ciągnął się latami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (64)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-28 21:35:00

ja pierdziele rto trzeba mieć nasrane w takim łbie żeby do tego dopuścić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-28 21:31:00

taka matka ktora pozwala gwałcić swoje dziecko to dla mnie kurwa ja bym jej strzelił w leb

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-10 16:24:00

najpierw takiemu bym ukręciła fiuta a potem osobiście wypchnełabym do pierdla na całe życie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-19 21:38:00

Zamknąć je w psychiatryku i tyle a te dzieci ja im tak współczuje bo to na pewno będzie w ich pamięci na zawsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-19 12:07:00

Zastanówmy się co powoduje takie zachowanie u matek?czy one też były wykorzystywane przez swoich ojców? Błędne koło...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-17 18:56:00

PAtologia i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-15 10:03:00

Niktórzy są naprawdę nienormani i właśnie się zastanawiam jeśli kobieta bierze ślub z kimś takim to mogła by zauważyć jakieś dziwne zachownia? czy może to objawia się później zresztą to i tak jest dziwne biedne dziewczynki chłopcy zawsze mają szczęście matki ich napewno nie zgwałciłyby

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-12 12:34:00

To jest chore!!!Jestem samotna mloda mama i czasem sie zastanawiam czy bede chciala kiedykolwiek sie zwiazac z jakims facetem bo boje sie ze krzywdzil by moja coreczke :/ w zyciu bym na to nie pozwolila wolalabym zabic takiego skurczybyka i isc siedziec niz patrzec jak galci moja corcie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-10 18:52:00

to jest nie normalne te matli niech same sie ruchają za kase a nie posyłają dzieci... dzieci mają prawo do dzieciństwa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-09 15:34:00

dlaczego jesli ktos wie to nie zareaguje czego sie bac i wstydzic trzeba to zmienic zglosic to gdzies a nie tlumaczyc pierdolami to jest tak obrzydliwe powinno sie takim gnojom dawac dozywocie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz