Tolerancja po muzułmańsku: „Są głupi i piją krowie siki! Powinniście ich nienawidzić!”

Ukryte kamery zamieszczone w islamskich szkołach w Wielkiej Brytanii pokazały, jak bardzo muzułmanie są dalecy od szanowania innych narodów.
Tolerancja po muzułmańsku: „Są głupi i piją krowie siki! Powinniście ich nienawidzić!”
18.02.2011

Przywódcy muzułmańskich społeczności w Wielkiej Brytanii przez wiele lat skutecznie przekonywali rząd, że zależy im na wzajemnym szacunku i szerzeniu wśród wszystkich wyznawców islamu tolerancji dla innych narodów. Brytyjski rząd finansował nawet muzułmańskie szkoły, w których rzekomo uczono tolerancji.

Filmy nakręcone ukrytą kamerą pokazały jednak, że rzeczywistość islamskich szkół wyznaniowych w Wielkiej Brytanii daleka jest od tego, jak przedstawiają ją przywódcy brytyjskich muzułmanów. - W szkole w Birmingham, nazywanej "islamskim Eton", która za cel stawia sobie wychowanie liderów muzułmańskiej mniejszości, tolerancji uczy się w następujący sposób: „Nie jesteście jak ci nie-muzułmanie na ulicach. To całe zło, które tam widzicie, ci ludzie bez hidżabów, palący… powinniście ich nienawidzić. Powinniście nienawidzić chodzenia po ulicach” – donosi serwis Pardon.pl.

To jednak nie wszystko. O Hindusach dzieci mogły się m.in. dowiedzieć, że są głupi i piją krowie siki”. Uczniowie są także regularnie bici przez swoich nauczycieli.

Czy według muzułmanów na tym właśnie powinna polegać nauka tolerancji?

Maja Zielińska

Zobacz także:

PRZEDSZKOLE DLA DZIECI BEZ PŁCI: Słowa „dziewczynka” i „chłopczyk” są w nim zakazane! Świat zwariował?

Placówce przyświeca idea równouprawnienia płci.

Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną! "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"

Mężczyzna najpierw na oczach dziecka odbył stosunek ze swoją dziewczyną, a następnie kazał chłopcu powtórzyć wszystko, czego przed chwilą się „nauczył”.

 

Polecane wideo

Komentarze (86)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 09:36
no brawo w koncu ktos odkryl jakcy ini sa tolerancyjni. zabili by wszystkich nie muzulmanow. ciekawe tylko kto by na nich pracowal!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2011 20:32
moj przyszly maz jest turkiem i co?? kochamy sie bardzo nie mozna ludzi mierzyc ta sama miara!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 14:18
jak dla mnie, to te dzieci powinny się uczyć w angielskich szkołach, ponieważ nie są przygotowywane do styku z tamtejszą ludnością, kulturą i tradycjami, a skoro chcą tam żyć, to powinni to wiedzieć. Oczywiście dzieci powinny tez poznawać swą rodzima kulturę w różny sposób, łatwo dostępny. A z resztą jak im się nie podoba, to won do siebie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 11:54
Mieszkam w Niemczech i poznalam Turka.(Pracowalam juz z wieloma i chociaz zadnego z nich blizej nie poznalam to trzymalam sie od nich z daleka,myslac,ze kazdy jest taki jak opisuja gazety i jak slyszy sie w TV.)Spotykamy sie juz jakis czas i naprawde nie jest taki zly jak sie o nich mowi.Jest bardzo kulturalny i szanuje mnie w 100%.Poznalam tez jego przyjaciol ktorzy rowniez mnie szanuja i super sie z nimi dogaduje.Tak samo mozna powiedziec o Polakach,ze to same zlodzieje i alkocholicy,ale przeciez nie wszyscy sa tacy.Pojedyncze przypadki robia taka opinie.Pozdr
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 04:39
LUDZIE dziwicie sie ze niektorzy maja rasistowskie podejscie??? Kto sie na tych ludziach poznal, poznal ich kulture oraz zwyczaje, ten ma zle podejscie ale nie z powodu koloru ich skory!! tylko z powodu tego co oni wyprawiaja!!!!!!!!!!! Pojedzcie do takiego kraju, zobaczcie ze kobieta ma siedziec w domu jak na smyczy a jak sie nie podoba to wp...i tylko dzieci rodzic i zasilek pobierac, chcecie to u nas w kraju???????? Wielka Brytania do dzis zaluje ze otworzyla dla nich granice pod tym akurat wzgledem, ale dla nich to jest tania sila robocza, bo przyjedzie taki turek arab czy tp.i bedzie zapier. po13 godzin CODZIENNIE swiatek piatek i niedziela za minimalna stawke!! Oplaca sie?? no pewnie! Ale tyle kasy ile UK wywala na benefity dla tych wielo wielo wielodzietnych rodzin to sie w pale nie miesci. Takaich mentalnosc u nas polakow ile bezrobotnych a co dopiero zeby obcych utrzymywac z naszych podatkow?? Ja nie mam nic do ludzi puki ich nie poznam, z reszta sama mam ojca-nie polaka! Ale jesli kazda osoba turkopodobna okazuje sie podstepna szm.a.t.a bijaca swoja zone to jak tu nie miec uprzedzen!!!!!!!! NAIWNI JESTESCIE CI ktorzy piszecie takie bzdurne komentarze ze oni tacy biedni i jak to mozna byc takim rasistą, bo g. sie znacie na ludziech, nigdzie nie byliscie, nic nie widzieliscie. Nich zaprzeczy kto byl widzial i poznal sie na tych ludziach. Tylko szczerze, ale gdzie ja glupia chce liczyc na szczere odpowiedzi na takim portalu...pf..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie