Lesbijka wyszła za transseksualistę! Czy nie ma już ŻADNYCH granic?

Pochodząca z Jamajki Alicia Evans i Angielka Kerry Whybrow poznały się przez Internet. Czy warto akceptować te wszystkie dewiacje?
Lesbijka wyszła za transseksualistę! Czy nie ma już ŻADNYCH granic?
17.02.2011

W dzisiejszych czasach, śluby homoseksualistów nie zaskakują już raczej nikogo. Co innego, gdy w związek małżeński wstępuje lesbijka z… transseksualistą! Jak podaje „Daily Mail” to specyficzne wydarzenie, wywołało wśród Brytyjczyków ogromne poruszenie.

Pochodząca z Jamajki Alicia Evans i Angielka Kerry Whybrow poznały się przez Internet. I nikt nie dziwiłby się, że kobiety pragną być razem, gdyby nie fakt, że jedna z pań jeszcze niedawno była mężczyzną.

66-letnia Kerry Whybrow trzy lata temu przeszła operację zmiany płci. Wcześniej nazywała się Roger Steed. Pan Steed przed zmianą płci pracował jako strażak. Mężczyzna nie mógł jednak odnaleźć szczęścia w życiu prywatnym. Mimo że miał aż trzy żony, zawsze czuł się niespełniony, wciąż towarzyszyło mu przeczucie, że jego życie powinno wyglądać inaczej.

Skłonności transseksualne mężczyzny zauważyła wreszcie jego trzecia partnerka. Kobieta pozwalała mu nawet przebierać się w damskie ubrania oraz ostatecznie namówiła go do operacji zmiany płci. Co więcej, wcale nie miała mu za złe, że zniszczył ich małżeństwo. Wręcz przeciwnie, pojawiła się na jego kolejnym ślubie i mocno wspierała byłego męża. Niestety, wyboru ojca nie zaakceptowała jego córka. Dziewczyna twierdzi, że nigdy nie pogodzi się z tą dziwaczną sytuacją.

Niektórzy twierdzą, że ślub kobiety z kobietą będącą niegdyś mężczyzną to swoisty przejaw nowoczesności, znak naszych czasów, symbol małżeństwa XXI wieku.

Czy warto się z tym zgodzić, a co więcej popierać takie zachowanie?

Karina Hefner

Zobacz także:

PRZEDSZKOLE DLA DZIECI BEZ PŁCI: Słowa „dziewczynka” i „chłopczyk” są w nim zakazane! Świat zwariował?

Placówce przyświeca idea równouprawnienia płci.

Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną! "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"

Mężczyzna najpierw na oczach dziecka odbył stosunek ze swoją dziewczyną, a następnie kazał chłopcu powtórzyć wszystko, czego przed chwilą się „nauczył”.

Komentarze (78)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 18:15
autorka też ma prawo wyrazić swoje zdanie, bo na tym polega tolerancja. nie uważąm tego związku za normalny i dziwią mnie kryteria "bo nikogo nie krzywdzą", co to znaczy??? zostawił trzy żony, skrzywdził córkę, która prawdopodobnie do końca życia będzie miała dylematy tożsamościowe i nie wiadomo czy będzie ufać mężczyznom (a może to są kobiety?) i to jest normalne? małżeństwo to nie czyjaś fanaberia, bo fajnie ale to głęboka relacja dojrzałych ludzi a nie dziwacznych Piotrusów Panów, na dodatek zmieniających płeć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 18:38
Karina Hefner sama jestes dewiantka, z takimi pogladami to do iranu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 21:35
na pewno nie jest to normalne ale nikomu tym krzywdy nie robią im napewno i tak jest cieżko w zyciu codziennym bo nie tolerancja jest wszedzie obecna więc niech zyja tak jak chcą!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 04:47
Jak można nazywać to dewiacją? Jeśli się kochają i nikogo nie krzywdzą to pozwólmy im żyć po swojemu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 17:50
Pani Karina Hefner do EGIPTU WON!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo