Olesno: 14-latka zaszła w ciążę z mężczyzną starszym od niej o 20 lat!

35-letni Janusz P. dostał czteroletni zakaz zbliżania się do matki dziecka i ich córeczki.
Olesno: 14-latka zaszła w ciążę z mężczyzną starszym od niej o 20 lat!
12.02.2011

Nowa Trybuna Opolska” informuje, że 35-letni Janusz P. za uprawianie seksu z nieletnią został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć i czteroletni zakaz zbliżania się do nastolatki.

Sprawa miała swój początek w maju 2009 roku, w Oleśnie. Wtedy Janusz P. umówił się na spotkanie z 14-letnią dziewczyną. Poznali się na serwisie randkowym, a podczas spotkania doszło między nimi do zbliżenia. Potem spali ze sobą jeszcze sześć razy. Na początku grudnia dziewczyna zorientowała się, że jest w drugim miesiącu ciąży.

W okresie całego romansu z Januszem P. nastolatka obchodziła co prawda 15 urodziny, czyli granicę, która pozwala na uprawianie seksu, ale mężczyzna spał z nią także wcześniej, kiedy ta miała jeszcze 14 lat. W sądzie tłumaczył, że nie znał prawdziwego wieku kochanki, jednak dowody wykazały co innego. Janusz P. wspólnie z nastolatką świętował bowiem jej urodziny i nawet dał jej z tej okazji prezent.

Czy Waszym zdaniem kara, którą otrzymał mężczyzna, jest wystarczająca za uwiedzenie 14-latki?

Maja Zielińska

Zobacz także:

LOUISE HARRIS: Na stroje i biżuterię dla psów wydała 100 000 funtów! Bezgraniczna miłość czy dziwna obsesja?

Kobieta przyznaje, że psy są całym jej światem.

Tempestt Henderson: 19-latka uzależniona od jedzenia mydła oraz proszku do prania! ZDJĘCIA!

Dziewczyna cierpi na łaknienie spaczone. Tygodniowo zjada nawet 5 kostek mydła!

 

Komentarze (143)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2015 16:54
Czytam i czytam i normalnie ręce opadają. Co do tych komentarzy mam inne zdanie. Po pierwsze od kiedy nastolatkowie mogą się logować na portale randkowe? Potrzebny był tam wiek nastolatki a przecież w portale randkowe zazwyczaj są od 18 lat, czyli musiała skłamać swój wiek. Po drugie co robi facet po 30 na portalu randkowym? Na pewno nie szuka miłości życia tylko przygodnego seksu. A tu pojawiła się młoda, naiwna i niedojrzała dziewczynka. I tak doszło do pierwszego spotkania i kontaktu fizycznego. A pytanie: gdzie wtedy byli rodzice dziewczyny? Świat techniki poszedł w górę. Teraz nawet 3 letnie dziecko potrafi obsługiwać się komputerem. Wracając do tematu. Uważam, że niesłusznie oskarżyli pana J, bo dziewczyna wiedziała, że nie ma 4 lat i własny rozum posiada. A później kwiatki wychodzą: nieletnie prostytutki, niechciana ciąża, nastolatkowie alkoholicy i narkomani, bijatyki i morderstwa. Zobaczcie jak świat techniki poszedł naprzód? Jak szkoły demoralizują dzieci? Jak rodzice przestali się interesować swoimi pociechami? Dlaczego w szkołach nauczyciele nie uczą jak się zachować w takiej sytuacji, jak przestrzec przed błędami popełnianymi w życiu, jak uprawiać seks aby potem nie było konsekwencji, jak się zabezpieczyć, gdzie na temat tego można znaleźć informację? Gdzie lekcje o wychowaniu do życia w rodzinie, gdzie godziny wychowawcze poświęcone temu tematu tabu czym jest "seks"? Nie ma! Tylko później wychodzą kwiatki. Rodzice się dowiadują i w szoku. "Co mojej biednej córeczce się przytrafiło, jak do tego doszło?" A gdzie było wsparcie rodziców, gdzie rozmowa o tych sprawach? Choć uważam, że niesłusznie go oskarżyli oboje dostali karę. Pan J za seks z nieletnią a nieletnia karę od natury. Tylko pytanie: Co z dzieckiem i jego przyszłością? Co powie mamusia, kiedy dziecko się spyta gdzie tatuś albo później skąd się wziąłem/am? Co mamusia powie? Że tatuś był w więzieniu i ma zakaz zbliżania się a mamusia się puściła, bo zauroczyła się w starszym od niej o 20 czy 30 lat mężczyźnie? Nie! Nic nie powie, bo będzie się tego wstydziła przez całe życie... P.S. Drodzy nastolatkowie! Ja wiem, że seks jest już u was codziennością ale macie internet i jak już musicie uprawiać go to poprzeglądajcie strony jak się zabezpieczyć przed chorobami albo np: niechcianą ciążą... Pozdrawiam
odpowiedz
jaro (Ocena: 5) 10.02.2014 20:02
myślę że sama chciała tego zresztą się z nim spotkała mogła odmówić nie zrobiła tego jakby nie to to by z nim by nie spała ona jego uwiodła obniżenie wieku seksualności nie jest dziś niczym zły każdy ma prawo decydować o swoim życiu w dobie Internetu na sex i miłość nie mamy wpływu zazdrościmy innym stąd różne zdania
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 21:45
ja mam 16lat i sama lubię się bzykać z chłopakami ostanio nawet bzykałam się z facetem ktory ma 39 lat a wczoraj z chłopakiem który ma 22 lata poprostu sex to jest coś pięknego.Czy dziewczyna ma 16 czy 25 to nieważne mim zdaniem tylko powinna mieć rozum żeby niedoszło do niechcianej ciąży.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 14:46
Wiele 14-latek uprawia seks z rówieśnikami po wyjściu ze szkoły.W mojej klasie tylko 3 dziewczyny na 17 jest dziewicami.Mnie jedna powiedziała że mnie zgwałci jak nie pójdę z nią się przespać w weekend.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 00:14
Skoro skazujemy faceta to ją także. OBOJE CHCIELI i to ich sprawa a nie jakiejś sędziny. A teraz jeszcze pozbawiają go prawa widzenia z dzieckiem. Nasze sądy są koszmarne... Ukarane 3 osoby za nic. ICH SEX ICH SPRAWA i nic nikomu do tego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo