HORROR W DYSKOTECE: Nastolatka wydłubała koleżance oko przy pomocy... obcasa!

Zmaltretowana kobieta wyglądała tak, jakby napadła ją dzika bestia.
HORROR W DYSKOTECE: Nastolatka wydłubała koleżance oko przy pomocy... obcasa!
11.02.2011

Każdy bywalec dyskotek z pewnością nie raz spotkał się z agresją pijanych klubowiczów. Jednak wydarzenie, które miało miejsce na jednej z dyskotek w Wielkiej Brytanii, przekracza wszelkie wyobrażania. Nabuzowana alkoholem i narkotykami nastolatka zaatakowała tańczącą obok dziewczynę.

17-letnia Amy Leigh Smith wpadła w szał z zupełnie błahego powodu. Napastniczka pchnęła bezbronną kobietę na podłogę, po czym zaczęła ją kopać. Wszystko być może nie skończyłoby się tak tragicznie, gdyby nie fakt, że napastniczka miała na sobie wysokie szpilki, które przy kolejnych ciosach wbijały się w głowę przerażonej ofiary.

Zaatakowana dziewczyna miała dużo szczęścia, że przeżyła ten atak. Szpilka mogła przecież bez problemu trafić głęboko i wbić się w mózg. Jednak skutki ataku i tak okazały się tragiczne. 34-letnia Joanna Brown straciła wzrok w jednym oku. Szpilki napastniczki wbiły się w czaszkę na tyle głęboko, że uszkodzony został nerw wzrokowy. Zmaltretowana kobieta musiała przejść również kilka operacji plastycznych. Mimo starań lekarzy, jej ciało już do końca życia będą szpecić blizny.

Sprawczyni wypadku nie pozostała jednak bezkarna. Sąd skazał ją na 33 miesiące więzienia. Wymiar sprawiedliwości był nieugięty, ciąża napastniczki nie była wystarczającą okolicznością łagodzącą. Dziewczyna urodzi swoje dziecko w więzieniu.

W obliczu takich tragicznych wydarzeń, każdy chyba przyzna, że dorastanie to najtrudniejszy wiek...

Karina Hefner

Zobacz także:

16-latek zamordował swoją byłą dziewczynę: "Chciałem zobaczyć, jak umiera człowiek"

Przygotował wcześniej miejsce zbrodni, zaprowadził tam przestraszoną dziewczynę, po czym udusił z zimną krwią.

5-latka sama błąkała się po ulicy i pogryzł ją pies! JEJ MATKA LEŻAŁA NIEPRZYTOMNA W DOMU!

Kolejny przykład skrajnej rodzicielskiej nieodpowiedzialności. Gdyby nie przypadkowi przechodnie, dziewczynka mogłaby spędzić samotną noc poza domem.

Komentarze (89)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 17:56
Koszmar ;((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 09:30
33 miesiące to jest kara?5 lat najmniej powinien dostać ten imbecyl i gówno jest tu ważne,że spodziewa się dziecka,nawet wręcz można by rzec,że to okoliczność dodatkowo obciążająca - czy normalna dziewczyna pije alkohol i bierze narkotyki gdy jest w ciąży?Ale spójrzcie na ten wzrok-zimny,bezuczuciowy czy widzicie w nim jakąkolwiek skruchę?Albo coś co świadczy o używaniu umysłu?Wsadzić do pierdla o zaostrzonym rygorze i do tego zabrać dziecko,bo i z niego nic dobrego nie będzie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 15:12
Prawda jest taka, że naszym dzieciom potrzebne są wzorce. Jeśli rodzice piją, palą i nie zabraniają niczego dzieciom, to ona będą takie same. No i do tego dochodzi brak pieniędzy, to są problemy w Polsce. W Anglii mi się wydaje, że jest na odwrót. Wielu rodziców nie pali, nie pije jak u nas w Polsce aby się zalać i najlepiej jeszcze pobić kogoś przy tym, właśnie swoje dzieci, w Anglii więcej się zarabia, ale jakoś więcej 14stolatek zachodzi w ciążę, nastolatki piją więcej niż u nas młodych ludzi. Dlatego bo wychowuje się tam dzieci na zapatrzone w siebie istoty, które robią co chcą i kiedy chcą, bo jak mięli po 5 lat to dostawali wszystko co chcieli i tak im zostaje.. mają po 15 lat i tez niczego im się nie broni, a póxniej głupie tłumaczenie rodziców "Nie wiemy co robić...", cholera.. dziecko wychowuje się od małego, a nie jak idzie do gimnazjum :/.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 10:31
mieć 34 lata i dac sie zlac 17 przypałowo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2011 21:39
jak widzę jaka teraz młodzież nie tylko w Polsce ale i na całym świecie to naprawdęcoraz bardziej skłaniam się ku temu, że jestem za aborcją. takie dzieci - później nienormalni dorosli powinni lądować w miskach po skrobance.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo