16-latek zamordował swoją byłą dziewczynę: "Chciałem zobaczyć, jak umiera człowiek"

Przygotował wcześniej miejsce zbrodni, zaprowadził tam przestraszoną dziewczynę, po czym udusił z zimną krwią.
16-latek zamordował swoją byłą dziewczynę: "Chciałem zobaczyć, jak umiera człowiek"
10.02.2011

Jak donosi "Fakt", rozpoczął się właśnie proces w sprawie brutalnego zabójstwa. 16-letni chłopak, mieszkaniec Słupska, dopuścił się straszliwego czynu. Po zerwaniu ze swoją dziewczyną, postanowił pozbyć się jej na dobre. Co więcej, nastolatkowi pomogła w zbrodni jego nowa partnerka. Zabójcy zaciągnęli bezbronną dziewczynę na obrzeża miasta, po czym udusili przygotowaną wcześniej pętlą.

Odnalezienie sprawców nie zajęło policji zbyt dużo czasu. Mordercy niezbyt dokładnie ukryli zwłoki. Co więcej, o swoim straszliwym czynie dyskutowali na czacie internetowym. Kiedy prokuratorzy zdobyli dowody, chłopak przyznał się do morderstwa oraz ze szczegółami opowiedział o całej zbrodni. Nastolatek, podczas śledztwa wyjawił szokujące motywy swojego działania. Jak sam powiedział: Chciałem zobaczyć, jak umiera człowiek.

To psychopatyczne zachowanie, nie może pozostać bezkarne. Mordercy będą odpowiadać w sądzie, jak dorośli. Jednak, czy istnieje kara za tak okrutny czyn?

Karina Hefner

Zobacz także:

Płacząca figurka Maryi. Tłumy ludzi pragną zobaczyć kolejny cud!

Z oczu figurki wypływają prawdziwe łzy! Wierni przybywają z całego świata, aby zobaczyć to niezwykłe zjawisko.

Zgwałcił 14-latkę, dostał 8 miesięcy więzienia! „Przytrzymywał jej głowę i zmuszał do seksu oralnego!”

Polskie media grzmią, że surowsze kary otrzymują drobni złodzieje! Czy po wyjściu na wolność Sebastian O. zaatakuje znowu?

Polecane wideo

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 17:57
Powinien iść do więzienia za to !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2011 14:32
Boże tylko debil ma takie pomysły !!!! Śmierć za śmierć !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 15:48
Za takie cos to powinni tak samo traktowac i zrobic im to samo. albo dostac dozywocie i byc gwalceni bici i najgorsza robote odwalac i raz na tydzien jedzenie i 3 razy w tygodniu picie i to wode z suchym chlebem. kara smierci nic nie da
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2011 21:35
przywrócić karę śmierci !!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 23:05
dostanie 25 lat maxymalnie, bo w chwili popelnienia czynu nie mial ukonczone 18 lat, ot co - takie nasze prawo.. tak samo jak te lepki z Warszawy zabili policjanta na przystanku - dostali 25 i 15 lat wlasnie dlatego, ze nie byli pelnoletni, wiecej dostac nie mogli - tak samo ten przyglup nie dostanie wiecej niz 25 lat....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie