Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną! "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"

Mężczyzna najpierw na oczach dziecka odbył stosunek ze swoją dziewczyną, a następnie kazał chłopcu powtórzyć wszystko, czego przed chwilą się „nauczył”.
Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną!  "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"
13.02.2011

Wrocławski sąd w najbliższym czasie zajmie się sprawą Roberta K. i jego 20-letniej konkubiny, Sandry. Para odpowie za zmuszenie do seksu 13-letniego syna Roberta K. z poprzedniego związku.

Do zajścia doszło w maju zeszłego roku, kiedy nastolatek nocował w domu swojego ojca. Gdy chłopiec grał na komputerze, ojciec przyszedł do jego pokoju i postanowił uświadomić syna w kwestiach łóżkowych. Najpierw szczegółowo opowiadał mu o seksie, a następnie na jego oczach odbył stosunek ze swoją konkubiną. Kazał nastolatkowi uważnie obserwować „jak to się robi”, a potem zażądał, aby chłopiec powtórzył w praktyce wszystko, czego przed chwilą się nauczył. 13-latek odmówił, jednak Robert K. stwierdził: - Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną. Dodatkowo zagroził synowi laniem i… wyłączeniem komputera.

Argumenty przekonały chłopca, bo zrobił wszystko, czego żądali od niego ojciec i jego kochanka. Robert K. nie zamierzał jednak stać z boku i tylko obserwować poczynań swojego nastoletniego syna. Po kilku minutach dołączył się do pary i wziął udział w „zabawie”.

Nastolatek przyznał się do wszystkiego matce dopiero dwa miesiące po całym zajściu. Przez ten czas kobieta bardzo niepokoiła się o swojego syna, ponieważ chłopiec z dnia na dzień stał się zamkniętym w sobie odludkiem. Źródła jednak podają, że matka doskonale zdawała sobie sprawę ze skłonności byłego męża do dziecięcej pornografii, a mimo to posyłała do niego regularnie syna i jego 8-letnią siostrę.

Dziewczynka zresztą również padła ofiarą molestowania. Śledztwo wykazało, że kochanka Roberta K. wielokrotnie wchodziła do łazienki w czasie, kiedy 8-latka kąpała się w wannie i dotykała różnych części ciała dziewczynki. Robert K. wszystko obserwował i uwieczniał na zdjęciach.

- W całej sprawie dziwi najbardziej bezmyślność matki dzieci, która wiedząc o zainteresowaniach byłego męża nadal pozwalała mu się nimi zajmować – podsumowuje serwis Pardon.pl.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Płacząca figurka Maryi. Tłumy ludzi pragną zobaczyć kolejny cud!

Z oczu figurki wypływają prawdziwe łzy! Wierni przybywają z całego świata, aby zobaczyć to niezwykłe zjawisko.

Zgwałcił 14-latkę, dostał 8 miesięcy więzienia! „Przytrzymywał jej głowę i zmuszał do seksu oralnego!”

Polskie media grzmią, że surowsze kary otrzymują drobni złodzieje! Czy po wyjściu na wolność Sebastian O. zaatakuje znowu?

Polecane wideo

Komentarze (57)
Ocena: 5 / 5
Obserwator z Wysokikoło zawieria (Ocena: 5) 08.05.2015 09:34
Chciałbym być na jego miejscu tego syna.
odpowiedz
ika (Ocena: 5) 27.02.2013 23:45
do pierdla z nimi!!!!!!!!!!!!!!! a tam niech ich tak wydymają że do końca życia chodzić będą jak kaczki..a zresztą takich to rozstrzelać..i tyle..jak by ktoś zrobił coś takiego mojemu dziecku osobiście bym go ukatrupiła i w dupie bym miała więzienie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 21:09
Jestem ojcem pięciorga dzieci. Jednego dnia mój 14 letni wtedy syn spytał mnie czy zabrałbym go do burdelu. Odpowiedziałem nie bo sam tam nie chodzę bo kocham jego matkę i to mi wystarcza. Czy również jestem zboczony że wytłumaczyłem synowi co się robi z kobietą i nie ukrywałem jak spostrzegał was kobiety przy ulicy zdolne do wszystkiego do czego są zdolne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 20:59
Błagam tylko mi nie podawajcie szmatławców w stylu Wyborcza lub TVN POLSAT za wiarygodne źródła!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 20:55
Ludzie myślcie w tym artykule jest napisane W całej sprawie dziwi najbardziej bezmyślność matki dzieci, która wiedząc o zainteresowaniach byłego męża nadal pozwalała mu się nimi zajmować – maje zielińską specjalnie napisałem małą literą żeby podkreślić bezmózgowie autora.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie