Zgwałcił 14-latkę, dostał 8 miesięcy więzienia! „Przytrzymywał jej głowę i zmuszał do seksu oralnego!”

Polskie media grzmią, że surowsze kary otrzymują drobni złodzieje! Czy po wyjściu na wolność Sebastian O. zaatakuje znowu?
Zgwałcił 14-latkę, dostał 8 miesięcy więzienia! „Przytrzymywał jej głowę i zmuszał do seksu oralnego!”
04.02.2011

Jak donosi serwis gs24.pl, właśnie wydano wyrok w sprawie 28-letniego Sebastiana O. ze Słupska, który w lipcu 2007 roku zgwałcił 14-letnią dziewczynkę. Sąd skazał go na 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło w Ustce, gdzie podczas feralnego lata wypoczywała Adrianna K. z Łodzi. Podczas jednego ze spacerów po nadmorskiej promenadzie nastolatka poznała Sebastiana, który pracował wówczas jako kierowca słupskiego Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyzna zaproponował dziewczynce randkę nocą, a ta zgodziła się na spotkanie. Gdy wyjechali samochodem z Ustki, 24-letni wówczas Sebastian chwycił głowę nastolatki i szarpiąc za włosy, zmusił do seksu oralnego. Nastolatka próbowała wyrwać się swojemu oprawcy, jednak ten nie dawał za wygraną - siłą przytrzymywał jej szyję oraz krępował ręce.

Okrutnie poniżona dziewczyna zgłosiła zajście na policję. Funkcjonariusze w błyskawicznym tempie odnaleźli gwałciciela i aresztowali. Okazało się, że mężczyzna był wcześniej notowany za handel narkotykami oraz jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających.

Proces w sprawie zgwałcenia 14-latki skończył się dopiero w tym roku. Zadziwiające, że polski sąd potrzebował aż 4 lata na wydanie wyroku.

Czy wy też uważacie, że 8 miesięcy to kara zbyt niska dla gwałciciela?

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Preparat fitotoksyczny zmienił ich w dziwolągi! BARDZO DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Agent Orange, stosowany podczas wojny w Wietnamie na masową skalę, zmienił ludzi nie do poznania…

29-latek zostanie dziadkiem! Jego 14-letnia córka wpadła z rok starszym kolegą!

Brytyjczyk został ojcem w wieku 14 lat, teraz oczekuje na narodziny swojego wnuka…

Komentarze (445)

Ocena: 4.99 / 5
heheszek (Ocena: 1) 10.06.2014 13:37
hehe fajna laska ona nie ma 14 lat na pewno i fajne cycki i walnięta najpierw sie wybrała z nim na nocke a potem powiedziała cos policji gdzie pewnie sama mu sie dala fajne cycki pukałbym jak jechowy do drzwi
odpowiedz
ManInTopHat (Ocena: 5) 18.05.2014 21:39
Jeśli to naprawdę chodzi o dziewczynę ze zdjęcia, to sformułowanie "dziewczynka" jest daleko nie na miejscu. Umawia się małolata na randkę w środku nocy z facetem to powinna wiedzieć po co tam idzie. A po drugie pomyślałbym, że to jakaś maturzystka a nie "dziecko". Kiedyś jak taka panienka robiła podobne wybryki to ojciec czym prędzej wydawał ją za maż i był spokój. Przestawała się włóczyć i puszczać bo mąż ją zaspokajał.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 18:31
To tak jakby ktoś mnie zgwałcił :-o o cholera
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2012 17:51
Dzieci, idźcie odrabiać lekcje zamiast się podniecać artykułem. To że nie podpisujecie się datą urodzenia nikomu nie zamydli oczu skoro nie wiecie nawet że zgodnie z prawem nie mogli umieścić tu JEJ zdjęcia a zresztą zazwyczaj w takich artykułach są zdjęcia kogo innego niż ten o kim piszą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 10:51
ludzie 14 lat w opcym miescie z fagasem o 10 lat starszym.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo