Płacząca figurka Maryi. Tłumy ludzi pragną zobaczyć kolejny cud!

Z oczu figurki wypływają prawdziwe łzy! Wierni przybywają z całego świata, aby zobaczyć to niezwykłe zjawisko.
Płacząca figurka Maryi. Tłumy ludzi pragną zobaczyć kolejny cud!
06.02.2011

Jak donosi Daily Mail, tłumy ludzi zbierają się w miasteczku Reading w stanie Ohio, aby zobaczyć płaczącą figurkę Maryi! Szczęśliwcy, którzy widzieli cud nie mogą dojść do siebie. Na wielu figurka zrobiła ogromne wrażenie. Są przekonani, że za całym wydarzeniem stoi jakaś wyższa siła. Wierzę, że to prawda. Tam były łzy. Widziałam je. Potrafię sobie wyobrazić, że to cud – mówi z przejęciem jeden z uczestników wydarzenia. Inna rozmówczyni zapewnia, że modląc się do płaczącej figurki, poczuła się lepiej. Takich jak ona staje w kolejce przed budynkiem coraz więcej.

Co ciekawe, cud ten zdarzył się w bardzo niepozornym miejscu, a mianowicie, w niewielkiej wypożyczalni książek i filmów o tematyce religijnej. Zastanawiające jest to, że właściciel firmy nie pozwala zarejestrować jej łez żadnej telewizji. Podobno obawia się, że gdyby zbyt dużo ludzi zobaczyło łzy jego Maryi, figurka mogłaby w końcu przestać płakać.

Na szczęście, jak twierdzą niektórzy, w jego wypożyczalni znajduje się jeszcze płaczący Jezus! Co prawda, nie dorównuje to portretom Matki Boskiej, która objawia się niektórym na szybach lub wyświetlaczach telewizorów, to jednak cud to cud! Tylko czy warto w takie cuda wierzyć?

Karina Hefner

Zobacz także:

NIE WIERZYMY: Zabijanie bezdomnych psów w Rumunii będzie legalne?

Rumunia planuje wprowadzenie nowej, okrutnej ustawy, która ma zezwalać na mordowanie bezdomnych zwierząt.

Uwaga, zaostrzenie rygorów związanych z zawieraniem małżeństw!

Będzie więcej wymagań i niewygodnych pytań! Nastawcie się na istną drogę przez mękę!

Komentarze (120)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2012 09:29
MATKA BOŻA PŁACZE NAD CAŁYM ŚWIATEM UPOMINA NAS BYŚMY SIĘ NAWRUCILI MASONI DRWIĄ Z BOGA ,PRZECIERZ WSZYSTKO POCHODZI OD STWÓRCY JEŚLIJEST NAM DANE TO TLKO NA PRÓBĘ CZŁOWIEK JES TYLE WART ILE DRUGIEMU MOŻE POMÓC.BOŻE CHROŃ OJCZYZNĘ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 13:30
skoro wiele figurek bylo zbadanych i i mimo to nie stwierdzono zadnego oszustwa to jak mozna "wsadzic tam rurki"????na siwecie jest bol cierpienie itdi to dlatego Maryja daje znam znak do nawrocenia sie...do wrocenia do Boga!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 11:05
Ona płacze bo to płacząca figurka:/ Ma taki mechanizm zamątowany, tak jak Ten płaczący Jezus. Żal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 20:52
puknij sie w leb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 14:09
Oczywiście, popieram osobę 3 komentarze przede mną, nie wiadomo, różne cuda się ludziom objawiają, płaczącej figurki chyba nie można podrobić, zdaje mi się, ze to niemożliwe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo