Lekarz zabijał nożyczkami bezbronne noworodki! ZA PRZYZWOLENIEM MATEK!

Okrutne dzieciobójczynie zabijały noworodki cudzymi rękami. Lekarz dokonywał aborcji nawet w 7. miesiącu ciąży!
Lekarz zabijał nożyczkami bezbronne noworodki! ZA PRZYZWOLENIEM MATEK!
22.01.2011

69-letni Kermit Gosnell od 30 lat prowadził prywatną klinikę medyczną w jednej z najbiedniejszych dzielnic Filadelfii. Jak ustalili miejscowi śledczy, za drzwiami ośrodka regularnie dochodziło do okrutnych morderstw nowonarodzonych dzieci. 69-latek dokonywał późnych aborcji (w trzecim trymestrze ciąży) i z zimną krwią zabijał żywe noworodki przy pomocy nożyczek.

Z usług Gosnell’a korzystały ubogie imigrantki, których nie stać było na wychowanie dziecka. Pacjentki płaciły za zabieg gotówką, najczęściej jeszcze przed wejściem do gabinetu. W ciągu trzech dekad swojej działalności, bezwzględny ginekolog usunął nawet kilka tysięcy ciąż, co pozwoliło mu na zgromadzenie milionowego majątku.

Sprawa nie ujrzałaby najprawdopodobniej światła dziennego, gdyby do prokuratury w Filadfelfii nie wpłynął pozew od rodziny imigrantki z azjatyckiego Buthanu przeciwko lekarzowi. W 2009 roku Karna Mogar, która zdecydowała się na aborcję w klinice Gosnell’a, zmarła tuż po zabiegu.

Dotychczas amerykański ginekolog został oskarżony o zamordowanie ośmiorga dzieci i pacjentki, ale prokuratura i śledczy nadal zbierają dowody w tej sprawie. 

Natasza Lasky

Zobacz także:

Chłopiec wpadł do wrzącej wody! Zagotował się na śmierć!

Dramatyczny wypadek, który doprowadził do śmierci 3-letniego chłopca.

Samobójcza śmierć 9-latki: Niania nie chciała jej dać słodyczy, więc się zabiła!

Zdesperowana, chora dziewczynka wyskoczyła z okna piątego piętra.

Polecane wideo

Komentarze (110)
Ocena: 5 / 5
Egoistyczny Ginekolog (Ocena: 5) 29.08.2018 04:51
Skrobać poczwarne nienarodzone bękarty! Tak dla aborcji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 14:40
Nikt nigdy nie powstrzyma aborcji, te zabiegi były są i będą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2011 22:21
Dziki szal mnie ogarnia na mysl o takich rzeczach a co dopiero jak takie cos czytam! Jaka to sprawiedliwosc, ze ja zajsc w ciaze nie umiem a takie kobiety pozbywaja sie dzieci jak smieci? Gorzej! Slad na psychice na cale zycie (o ile po zabiegu przezyje) Czy to nie mozna oddac maluszka po porodzie? Zostawic w szpitalu? Co kolwiek. Ile jest par ktore przygarnely by brzdąca i wychowaly na silne i zdrowe dziecko. Ludzie beda sie smarzyc w piekle! Gdzie sumienie? Moralnosc? Religia? a o spokojnym snie bez koszmarow w nocy to juz nie wspomne....!! Ludzie przyjdzcie po rozum do glowy!! ANTYKONCEPCJA...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2011 15:23
TAK CZY SIAK ABORCJA ISTNIEJE I W POLSCE TYLKO NIE KAZDY MOZE SOBIE NA NIA POWOLIC W KAZDYM WIEKSZYM MIESCIE ISTNIEJĄ CICHE PRAKTYKI NA USUWANIE CIĄŻY NIKT ANI NIC TEGO NIE POWSTRZYMA TAK TO JUZ JEST TYLKO BIEDNY SABIE NA NIĄ NIE MOZE POZWOLIĆ
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2011 15:21
złości mnie wasze podejście zamiast debatować nad aborcją zastanówcie się nad tym że w POlsce powinna być dostępna antykoncepcja ZA DARMO I KAżDY POWINIEN MIEC DO NIEJ DOSTĘP BEZ WSYTDU I UKRYWANIA TEGO! Sex jest naturalny i nie zabroni się tego nikomu! NIE POWINIEN BYC SPYCHANY DO CZEGOŚ CO JEST ZŁE I TRZEBA UKRYWAĆ. ZAMIAST KRYTYKOWAC TRZEBA UŚWIADAMIAC OD NAJMŁODSZYCH LAT I DZIECI , NASTOLATKI POWINNY WIEDZIEC CO TO ANTYKONCEPCJA I NIE POWINNY SIE BAC JEJ UZYWAC BO TAK CZY SIAK TO ZROBIA A POŹNIEJ SA NIECHICANE CIAZE I TO ZE TATA LUB MAMA ZABRONIĄ NIE MA WEPŁYWU. ANTYKONCEPCJA ZA DARMO I KLER NIE POWINIEN SIE WPIER...AĆ W TAKIE SPRAWY BO TO PRZEZ NICH TAK NAPRAWDE JESTESMY DO TYLCA W UE I SMIEJA SIE Z NAS ZE TAK PODDAJEMY SIE POD NACISKIEM KLERU
odpowiedz

Polecane dla Ciebie