Chłopiec wpadł do wrzącej wody! Zagotował się na śmierć!

Dramatyczny wypadek, który doprowadził do śmierci 3-letniego chłopca.
Chłopiec wpadł do wrzącej wody! Zagotował się na śmierć!
21.01.2011

Jak informuje „Echo Dnia”, podczas tragicznego wieczoru, w domu 3-latka przebywały cztery dorosłe osoby, w tym jego 23-letnia matka, babcia, ciocia oraz wujek. Okazało się, że dziecko wpadło do wrzącej wody, którą mama przygotowała do jego kąpieli.

- Za chwilę ktoś z dorosłych miał dolać zimnej wody. W pewnym momencie dziecko podeszło do wanienki i wpadło do niej. Z naszych ustaleń wynika, że zostało błyskawicznie wyciągnięte relacjonuje  Andrzej Dusza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.

Rodzina udzieliła chłopczykowi pierwszej pomocy i ułożyła go do snu. Rano 23-latka odkryła, że jej synek nie żyje. O zgonie dziecka dopiero dwa dni później powiadomiła pracowników miejscowego ośrodka zdrowia, a lekarze zaalarmowali policję.

Teraz funkcjonariusze badają, czy nie doszło do przestępstwa, choć wykluczają teorię u umyślnym skrzywdzeniu dziecka. Nie wiadomo jednak, czy rodzina nie usłyszy zarzutu spowodowania śmierci przez zaniedbanie. 

Natasza Lasky

Zobacz także:

Aż 90 licealistek z jednej szkoły ZASZŁO W CIĄŻĘ!

Epidemia nastoletnich ciąż w jednym z amerykańskich liceów. Nauczyciele boją się, że będzie ich coraz więcej…

Ksiądz zarażał wiernych wirusem, podając im hostię!

Tysiące wiernych, którzy przystąpili do komunii w czasie Bożego Narodzenia musi zgłosić się do lekarza na badania. Prawdopodobnie zostali zarażeni wirusowym zapaleniem wątroby typu A.

Komentarze (112)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 16:13
Jak mialam 2 latka,tak samo ja ten chłopczyk wpadłam do wanienki,w którym była wrząca woda.Oparzenie 65% ciała.Wypadki zdarzają się codziennie..Jego mama na pewno tego nie chciała..Ten chłopczyk jest teraz aniołkiem,i przynajmniej nie cierpi.Spoczywaj w pokoju..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2011 15:31
Dziwnę ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 16:51
'Okazało się, że dziecko wpadło do wrzącej wody, którą mama przygotowała do jego kąpieli.' no to fajnie, że we wrzątku sie dzieci kąpie ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 08:44
wrzątek? do kąpania 3 latka? ABSURD I JEDNA WIELKA BZDURA! i do tego wanienka, litości jak ona wielka musiałaby być żeby dzieciak sie do niej zmieścił! moze 3 miesieczne? Przecież 3 latek dałby znać, że coś jest nie tak, płakałby, darł się!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2011 21:39
...a ciotka z wujem może przy stole siedzieli i zajadałi kolację...Tak jest najczęsciej w domach jak jest jakaś impreza.Wszyscy siedzą do 12 a matka musi dzieci położyc spac...Warto ruszyć łbem
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo