Rodzice chcieli wypędzić z niej demona! 25-latka zmarła na skutek domowych egzorcyzmów!

Napoili ją pięcioma litrami wody święconej i... zaczęli skakać po jej ciele! Gdy straciła przytomność, nie zareagowali.
Rodzice chcieli wypędzić z niej demona! 25-latka zmarła na skutek domowych egzorcyzmów!
18.01.2011

Rosyjska agencja RIA Novosti poinformowała media, że małżeństwo pochodzące z Woroneża stanie w niedługim czasie przed sądem. Para zostanie oskarżona o zamordowanie swojej 25-letniej córki oraz poddana obserwacji psychiatrycznej.

Do makabrycznego incydentu doszło po tym, jak Aleksandra poskarżyła się rodzicom, że od kilku dni słyszy w swojej głowie dziwne głosy. Ojciec i matka kobiety uznali wówczas, że ich córkę z pewnością opętały demony i nie powinni zwlekać z przeprowadzeniem egzorcyzmów. Nie chcieli przy tym wzywać do obrzędu osoby duchownej i postanowili przeprowadzić go na własną rękę.

Najpierw napoili Aleksandrę 5 litrami wody święconej. Kiedy kobieta nie była w stanie wypić takiej ilości naraz, jej ojciec Siergiej przytrzymał ją siłą, a matka wlała resztę płynu do ust swojej córki. Następnie oboje zaczęli skakać po ciele 25-latki. Prawdopodobnie uważali, że w ten sposób uda im się ostatecznie wypędzić rzekome demony.

Po całym rytuale kobieta straciła przytomność, a rodzice zostawili ją w takim stanie na podłodze. Planowali sprawdzić, jak się czuje dopiero po upływie 3 dni, jednak stanem Aleksandry zaniepokoiła się następnego dnia jej młodsza siostra. Dziewczyna natychmiast wezwała pogotowie, które zabrało zmasakrowaną kobietę do szpitala. Tam stwierdzono jej zgon.

 25-latka osierociła dwoje małych dzieci, które w czasie odprawiania okrutnych „egzorcyzmów”, znajdowały się w pokoju obok.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Aż 90 licealistek z jednej szkoły ZASZŁO W CIĄŻĘ!

Epidemia nastoletnich ciąż w jednym z amerykańskich liceów. Nauczyciele boją się, że będzie ich coraz więcej…

Ksiądz zarażał wiernych wirusem, podając im hostię!

Tysiące wiernych, którzy przystąpili do komunii w czasie Bożego Narodzenia musi zgłosić się do lekarza na badania. Prawdopodobnie zostali zarażeni wirusowym zapaleniem wątroby typu A.

 

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 16:11
LOL! jak rozum nie jest w stanie sobie czegoś wytłumaczyć, to wtedy pojawia się jakiś tam Bóg czy Demon;/ dziwne, że zawsze opętane są osoby "głęboko" wierzące? a niewierzący maja spokój:D w tym akurat przypadku potrzebna była konsultacja psychiatry - skoro dziewczyna skarżyła się na "głosy w głowie", dobre psychotropy i byłoby po problemie:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 21:14
takich ludzi powinno sie zabrac do szpitala psychiatrycznego a potem za kratki na całe zycie!!czy oni stracili rozum dobra rozumiem wypic te 5 litow wody ale zeby skakac po tej biednej dziewczynie co ona musiała przezyc!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2011 21:43
co za zabobony! Ludzie żyją w zaścianku wierząc w jakieś dziwactwa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2011 14:06
Skoro takie wygadane co niektore tu jestescie, i przekonane ze demony nie istnieja to co powiecie na przypadek Anneliese Michel?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2011 19:45
Pomimo swoich poglądów uważam, że takich rzeczy nie można racjonalnie wytłumaczyć... To jest coś przerastającego ludzki rozum. Dobrze, że istnieją ludzie (egzorcyści), ktorzy pragną pomagać innym, dotkniętym przez zło, ale szkoda... ogromna szkoda, że są ludzie, którzy nie chcą tego wykorzystać. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, w jaki sposób rodzice wpadli na ten pomysł z wodą święconą i skakaniem. Czy liczyli na to, że płukaniem żołądka wypędzą... diabła?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie