Bezdomne kobiety sprzedają swoje ciała za nocleg!

Młode dziewczyny, które nie mają gdzie się podziać w nocy, decydują się na najdziwniejsze rozwiązania...
Bezdomne kobiety sprzedają swoje ciała za nocleg!
30.12.2010

Z badań brytyjskiej fundacji zajmującej się osobami bezdomnymi, Crisis, wynika, że nawet 28 procent bezdomnych kobiet zdecydowało się na seks, tylko po to, by zapewnić sobie schronienie - donosi serwis Sfora.pl, powołując się na 24dash.com.

Zdesperowane kobiety wykorzystują swoje ciało do załatwienia bezpłatnego, ale wymagającego poświęceń noclegu. Są w tak trudnej sytuacji, że uznają to wyjście za najlepsze.

Badania mówią o tym, że 19 procent pań w takich sytuacjach działa jak prostytutki. Uprawiają seks dla zysku, którym w tym przypadku jest ciepłe schronienie. To jednak nie jedyny pomysł przedstawicielek płci pięknej w tego typu sytuacjach...

28 procent kobiet, które nie mają się gdzie podziać popełniają drobne przestępstwa, aby spędzić noc na komisariacie. 18 procent jest w stanie zrobić sobie krzywdę, by trafić do szpitala.

Większość bezdomnych kobiet nie chce korzystać z pomocy oferowanej przez przytułki czy noclegownie, ponieważ jedną z zasad panujących w tego rodzaju instytucjach jest całkowita abstynencja od alkoholu.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl

Zobacz także:

Artyści bez rąk: Zobacz wzruszające zdjęcia!

Mimo że są niepełnosprawni – malują, rzeźbią i grają na instrumentach. Są przykładem na to, że chcieć – to móc.

W drugiej połowie grudnia umiera najwięcej ludzi!

Ryzyko śmierci pod koniec roku wzrasta nawet o 9-10%! Dlaczego?

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 23:41
A ja to bym chętnie taką zaruchał i przygarnął. ale nie byle co ;) ( nie żartuje)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 11:34
bezdomnosc to niezaradnosc..sa ludzie ktorym bezdomna osoba moze pomoc..pisze o niepelnosprawnych i samotnych..dajac otrzymujemy..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 16:47
alkohol tylko pogarsza sprawę, nie rozwiązuje żadnych problemów, ja na pewno wolałabym skorzystać z noclegowni niż się puszczać!!!! Trzeba się wziąć w garść a nie cały czas nad sobą użalać!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2011 20:42
a na zdjęciu widać cole za jakieś 3 zł !
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2010 21:41
"Większość bezdomnych kobiet nie chce korzystać z pomocy oferowanej przez przytułki czy noclegownie, ponieważ jedną z zasad panujących w tego rodzaju instytucjach jest całkowita abstynencja od alkoholu" i to jest główny problem. Większośc ludzi ściągniętych półżywych z ulicy jest pijanych. Zamiast wydac pieniądze na alkohol, mogliby sobie kupic coś pożytecznego. Ale skoro nie chcą...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo