Marihuanowy trend bożonarodzeniowy: Zaskakujące pomysły dilerów!

Niektórzy Niemcy mają nietypowe podejście do Świąt…
Marihuanowy trend bożonarodzeniowy: Zaskakujące pomysły dilerów!
23.12.2010

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Policja ma wtedy zazwyczaj pełne ręce roboty, bo jest to przeważnie okres wzmożonego ruchu na drogach i na ulicach zdarza się więcej wypadków niż zazwyczaj. Dodatkowo ze sklepów ginie w okresie świątecznym dwa razy więcej produktów niż w pozostałych dniach roku (patrz: Polacy nie mają pieniędzy na prezenty, więc kradną je ze sklepów!). W Niemczech jednak policja musi zmagać się z dodatkowym kłopotem, a mianowicie… z coraz powszechniejszą w tym kraju praktyką stawiania drzewka marihuany w miejscu choinki.

W ubiegłym tygodniu tamtejsze władze zatrzymały podstarzałego hipisa, który przyozdobił konopie bombkami i kolorowymi lampkami. Staruszek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Podobnie było w przypadku mężczyzny z Koblencji, który zamaskował w swoim mieszkaniu olbrzymi krzew konopi. Tamtejsza policja podaje, że dwumetrowe drzewo marihuany zostało umieszczone w podstawie od choinki i udekorowane świątecznymi lampkami. Mężczyzna zamierzał zawiesić na nim jeszcze więcej świątecznych ozdób i… postawić pod drzewkiem prezenty dla bliskich! W jego domu znaleziono dodatkowo blisko 150 gramów marihuany.

Także we wtorek zatrzymano w Monachium młodzieńca, który w nietypowy sposób wyposażył swój kalendarz adwentowy. Otóż pomysłowy 21-latek umieścił w miejscu czekoladek marihuanę.

Powyższe zdarzenia zapewne nie są jedynymi tego typu incydentami praktykowanymi u naszych zachodnich sąsiadów. Czy myślicie że ta osobliwa tradycja dotrze także do Polski?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Sanktuarium w Licheniu nową lecznicą bezpłodności dla par: Lekarze ostrzegają - to zabobony!

W Licheniu powstał ośrodek leczenia bezpłodności, jednak metoda stosowana przez ojców marianów budzi zastrzeżenia lekarzy.

Żywe myszy w chipsach z Tesco! Uważaj, co jesz!

Mieszkanka Wielkiej Brytanii znalazła małe, żywe myszy w paczce chipsów. Kupiła je w hipermarkecie Tesco.

 

Polecane wideo

Komentarze (129)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 01:32
biedni ludzie, ida siedziec za roslinke....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2011 17:53
przeciez jest legalna dla kazdego kto chce :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2010 19:12
Czemu ja nie mogę palić, oni mogą wódę chlać? SADZIĆ , PALIĆ , ZALEGALIZOWAĆ !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2010 20:59
Marihuana nie jest narkotykiem tępe dzidy.!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2010 10:01
ganja - zalegalizowana :) każdy powinin mieć prawo wyboru. alkohol szkodzi bardziej i jest legalny, fajki smierdzą i szkodzą i są legalne, więc o co chodzi z maryśką? boją sie że akcyzy na to nie można dokleić? ci co palą i tak to kupią. ci co nie palą nie bedą nawet szukać. więc po co odbierać szczęście kochajacym ganje.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie