Uliczne biczowanie muzułmanki (Wstrząsający materiał video!)

Czym sobie zasłużyła na baty w biały dzień zadane przez silniejszych od siebie, wyposażonych w bicze, mężczyzn?
Uliczne biczowanie muzułmanki (Wstrząsający materiał video!)
14.12.2010

W krajach, gdzie wyznawaną religią jest islam, kobiety traktowane są jak przedmioty drugiej kategorii. Koran co prawda podkreśla, że osoby płci żeńskiej są istotami ludzkimi stworzonymi przez Allaha, jednak na każdym kroku manifestowana jest tam wyższość mężczyzny nad kobietą. Muzułmanie uważają, że niewiasty nie są zdolne do samodzielnego życia, ponieważ są puste i bezmyślne. Dodatkowo, w przypadku rozwodu opieka nad dziećmi zawsze przysługuje mężowi, a za cudzołóstwo muzułmanka może zostać skazana na śmierć.

Nagminnie stosuje się tam także przemoc fizyczną wobec kobiet, nawet za bliżej niesprecyzowane przewinienie. Tak było w przypadku jednej z Sudanek, którą policja zaczęła biczować na zaludnionej ulicy w biały dzień. Nagranie (dostępne na portalu LiveLeak.com) wyraźnie pokazuje, że kobieta płacze z bólu i boi się swoich oprawców. Zgromadzony tłum traktuje jednak całą egzekucję jak dobrą rozrywkę – ludzie śmieją się i czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Kiedy kobieta broni się sama i chwyta mocno bicz, do akcji wkracza drugi policjant. Muzułmanka zostaje dotkliwie ukarana przez dwóch, silniejszych od siebie mężczyzn. Na swoje błagania Już wystarczy!, słyszy jedynie: Powinnaś dostać 50 batów.

Co, Waszym zdaniem, musiała zrobić ta kobieta, że została tak dotkliwie ukarana?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dzieciobójczynie z Europy – przerażające statystyki!

Francuzki mordują swoje dzieci pięciokrotnie częściej, niż podają to oficjalne statystyki!

Dramatyczne odkrycie: Rodzice izolowali od świata pięcioro dzieci!

Jedna z amerykańskich rodzin przez kilkanaście lat ukrywała pięcioro swoich dzieci przed światem. O ich istnieniu nie wiedzieli nawet najbliżsi sąsiedzi!

 

Polecane wideo

Komentarze (79)

Ocena: 4.97 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 15:45
To jest okropne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2012 18:23
to co tu robisz wypi.... alaj tam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 09:55
jestes chory psychicznie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 11:49
nie wyobrazam sobie, ze policja bila mnie na srodku ulicy nawet jesli niewiadomo co bym zrobila.dlaczego znecaja sie tylko nad kobietami, a faceci traktowani sa jak bogowie???? straszna jest ta religia.....masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 03:51
Kur/// zebys sie spalila szmato glupia ! nienwidze muzumanow ... wsyztskich bym zabila , salila... dluga meczarnia ! Jak jest takie kur/// prawo to dlaczego tylko kobiety sa karane... gwalcone.. zakopywane zywcem .... nienawidze cie.. nie masz prawa zyc...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie