Dzieciobójczynie z Europy – przerażające statystyki!

Francuzki mordują swoje dzieci pięciokrotnie częściej, niż podają to oficjalne statystyki!
Dzieciobójczynie z Europy – przerażające statystyki!
11.12.2010

Anne Tursz i Jon Cook z Narodowego Instytutu Zdrowia i Badań Medycznych INSERM odkryli, że prawdziwa liczba noworodków uśmiercanych we Francji jest dużo wyższa niż w oficjalnych danych statystycznych. Naukowcy dokładnie sprawdzili akta sądowe z lat 1996-2000, które przedstawiały dane odnośnie 26 dystryktów. Wyniki okazały się przerażające. Oficjalne statystyki określały odsetek zabójstw na 0,39 na każde 100 tys. noworodków, podczas gdy w rzeczywistości jest to aż 2,1!

Tursz i Cook podjęli się także stworzenia profilu psychologicznego typowej dzieciobójczyni. Ich zdaniem jest to zazwyczaj kobieta przed trzydziestką, mająca niskie poczucie własnej wartości i skłonność do zaburzeń emocjonalnych.

Analizowane przez naukowców akta ujawniły również, że 1/3 spośród kobiet-morderczyń miała już kilkoro dzieci, a 3/4 z nich było aktywnych zawodowo. Dlaczego więc decydowały się na tak nieludzki krok?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Polskie dzieci żyją w skrajnej biedzie - nie mają warunków do nauki, źle się odżywiają!

Według rankingu UNICEF polskie dzieci żyją w skrajnej biedzie. Autorzy raportu badali warunki materialne, edukacyjne oraz zdrowotne w 24 krajach OECD. W rankingu Polska znalazła się na szarym końcu!

Dramatyczne odkrycie: Rodzice izolowali od świata pięcioro dzieci!

Jedna z amerykańskich rodzin przez kilkanaście lat ukrywała pięcioro swoich dzieci przed światem. O ich istnieniu nie wiedzieli nawet najbliżsi sąsiedzi!

Polecane wideo

Komentarze (81)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2012 12:06
mnie to wcale nie dziwi w przyrodzie zwierzęta też zabijają swoje potomstwo ludzie też wywodzą sie z natury a rozum ty nie ma nic do rzeczy taka biologia.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 12:26
Szanowne mądrale! Pytacie jak można zabić własne dziecko? Raczej żadna kobieta, która decyduje się na tak bestialski krok, nie robi tego świadomie. To zwykle wynik depresji poporodowej albo po prostu jakiegoś zaburzenia psychicznego czy choroby. Dla nas tzw, normalnych ludzi to niepojęte, ale spróbujcie wyjść poza siebie. Co do aborcji i antykoncepcji - wsnuwacie samonasuwający się wniosek - antykoncepcja zapobiega aborcji. Otóż niestety tak nie jest. Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że wśród kobiet regularnie stosujących antykoncepcję nie zmniejsza się odsetek dokonywanych aborcji w porównaniu z tymi, które antykoncepcji nie stosują w ogóle lub nieregularnie. I możecie się tu mądrzyć ile chcecie, ale takie są fakty. Warto czasem zajrzeć do statystyk, zamiast pleść pierdoły, które przyjdą do głowy. Dlaczego tak jest? Jak sądzicie myślicielki? Dlatego, że żadna metoda nie daje 100% pewności. Zawsze zdarzy się zapomnieć pigułki, założyć gumki itd. I co wtedy robi taka zwolenniczka antykoncepcji, której się zapomniało? No odpowiedź jest prosta - usuwa dziecko, ach przepraszam płód, bo przecież dziecko to samo zło, przed którym tak się broniła stosując antykoncepcję. A tu psikus nie udało się. Nie w tym rzecz miłe panie. Trzeba zmienić mentalność ludzi. Ale to temat rzeka. Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 21:48
po co rodzi jak zabija??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 19:05
Dziecko po porodzie różni sie tym że ma wykształcone wszystkie organy, a do 3 miesiąca nie wytworzył się jeszcze mózg więc płód nic nie czuje. Mimo że sama mam dziecko to jestem za aborcją do wczesnego stadium ciązy. Niektórzy ludzie naprawde nie powinni miec dzieci. Jednak te statystyki z Francji mają prawdopodobnie podłoże w depresji po porodowej.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 14:20
zabicie dziecka które już przyszło na ten świat jest o wiele gorsze niż aborcja. nie rozumiem LUDZI. Jak można robić sobie kolejne z rzędu dziecko gdzie sie kurde wie że nie ma sie za co żyć !! lepiej krzywde zrobić, takich ludzi powinni KASTROWAĆ, a przy każdym odebranym zasiłku, obiadku dla potrzebujących czy becikowym powinno się tira z prezerwatywami dodawać. Może by idioci po kolejnym kieliszku zrozumieli do czego ten lateks służy !!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie