Dramatyczne odkrycie: Rodzice izolowali od świata pięcioro dzieci!

Jedna z amerykańskich rodzin przez kilkanaście lat ukrywała pięcioro swoich dzieci przed światem. O ich istnieniu nie wiedzieli nawet najbliżsi sąsiedzi!
Dramatyczne odkrycie: Rodzice izolowali od świata pięcioro dzieci!
03.12.2010

33-letnia Louann Bowers i 45-letni Sinhue Johnson z USA przez wiele lat izolowali pięcioro swoich dzieci przed otoczeniem. Żadne z nich nie miało aktu urodzenia, nigdy nie było szczepione ani nie uczęszczało do szkoły. Sytuacja ta jest tym bardziej nieprawdopodobna, że rodzina mieszkała w centrum miasta, w szeregowym domu pozbawionym wody, prądu i ogrzewania! Zdumiewający jest także fakt, że sąsiedzi Bowers i Johnsona przez te wszystkie lata (najstarsze dziecko ma 13 lat!) ani razu nie słyszeli odgłosów zabawy, rozmów ani nawet płaczu niemowlaków.

Ośrodek pomocy społecznej pierwszy raz został powiadomiony o nietypowej rodzinie w 2003 roku. Johnson i Bowers nie chcieli jednak wtedy rozmawiać z urzędnikami. Dopiero sześć lat później pracownicy ośrodka wystąpili do sądu o nakaz przeszukania podejrzanego domu. Było już za późno, ponieważ rodzinie udało się uciec. Odnaleziono ich w pobliskim hotelu.

Bowers i Johnson natychmiast trafili do aresztu. Oboje nie potrafią stwierdzić, dlaczego ukrywali swoje dzieci przed światem. Prawdopodobnie wpływ na to miał fakt, że kobieta w młodości uciekła z domu i nie chciała, aby odnalazła ją rodzina. dzieci znajdują się obecnie pod obserwacją. Wiadomo już, że mają problemy natury psychicznej i są mocno opóźnione w rozwoju. Każde z nich trafiło do rodziny zastępczej, natomiast ich rodzice nadal czekają na proces w areszcie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

OBLANE KWASEM: Za co zostały ukarane?

życie ofiary ataku kwasem to trwanie w ukryciu, wstydzie i cierpieniu.

Zabił 2-latka, by złożyć go w ofierze bogom!

Potworna zbrodnia, która odebrała życie niewinnemu dziecku.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 03:00
Co za swiry!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 21:17
patologia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 20:14
a cóż jest dziwnego w takiej izolacji...a w Polsce jest ona dopuszczalna-Patrz: Romowie. Ich dzieci nie posiadają aktu ur, nie muszą chodzić do szkół( liczyć pisać nie potrafią), ale za to świetnie kradną i do tego ich rodziny dostają kasę od państwa polskiego. To jest życie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 17:29
zniszczyli tym dzieciom życie...cholernie egoistyczne...moze te dzieci wyrosły by na wielkich naukowców,ludzi z zapałem,chcących zmieniać świat....ale teraz one nie znają świata i trudno im będzie to zmienić...zrujnowali im całą piękną przyszłość która mogłaby ich czekać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 16:25
O.o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo