Przywiązała go nagiego do drzewa

Paulina P. ukarała Pawła K. za zdradę, porzucając go nagiego w lesie.
Przywiązała go nagiego do drzewa
13.08.2008

Zdradzona kobieta w akcie zemsty posuwa się czasem do wyrafinowanych sposobów na danie nauczki facetowi. Kilka tygodni temu pisaliśmy w artykule „Syndrom kobiety porzuconej o Mai S. która przeszła przez samochód znajomego jak tornado. O wiele większym wyrachowaniem i subtelnością wykazała się Paulina P. z Koszalina, dowiedziawszy, się że jej chłopak Paweł K. zdradza ją z przyjaciółką, a wolny czas poświęca na podrywanie nowych dziewczyn.

Paulina wizją igraszek zwabiła Pawła do lasu, aby podkręcić sytuację chłopak dał się nagi przypiąć do drzewa. Wtedy dziewczyna rozpoczęła akt zemsty. Najpierw wymierzyła mu milka ciosów w policzki, następnie obrzuciła go ziemią. To nie był koniec „tortur" przy użyciu apaszki mocno obwiązała Pawłowi męskość i w tym stanie pozostawiła go przywiązanego do drzewa. Następnie zrobiła zdjęcia, które umieściła w Internecie.

„Paweł strasznie mnie zranił! Mam nadzieję, że ból, jaki mu zadałam, pozostawiając go w lesie, jest przynajmniej częścią tego bólu, który ja musiałam znieść. Kiedy ochłonęłam i uświadomiłam sobie, że ten łajdak związał się ze mną jedynie dla pieniędzy mojego ojca, wkurzyłam się!" powiedziała Paulina w rozmowie z „Super Expressem".

Po kilku godzinach Paulina zadzwoniła do matki ukaranego kochanka i powiadomiła ją gdzie jest jej synek.

Zemsta Pauliny była znacznie ciekawsza od zniszczenia samochodu. Upokorzyła koszalińskiego Casanovę.

Polecane wideo

Komentarze (628)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2015 11:45
Pomysł oryginalny, prawie jak z filmu:-) Ludzie lubią takie historie oglądać zpo boku. Czy przywiązanie kogoś nagiego do drzewa i pozostawienie to adekwatna kara? Są kraje gdzie jeszcze dzisiaj się za takie przewinienia kamienuje (Okrutna kara śmierci) , albo kara publicznej bardzo silnej chłosty. Myślę, że kara za zdradę powinna być. Dziewczyna pokazała, że ma silny charakter patrzyła mu w oczy jak go rozbierała, nakłoniła go aby sobie ręce dał silno z tyłu związać, jest naprawdę nie samowita prawie nie spotykana. Niemniej jednak trochę przesadziła. Gdy już go związała nie powinna robić zdjęć do neta (może jedno ale tylko dla siebie na pamiątkę:-)) Nie powinna też dzwonić do jego matki, a tylko do jego znajomych. Nie powinna go też bić. Kara wysoka już jest wszyscy by się z niego śmiali. Związanie mocno przyrodzenia też nie było potrzebne. Wystarczyła kokardka ładna delikatna jak na prezentach byle się tylko trzymała. Apaszką mogła mu zawiązać oczy by podkręcić mu doznania emocjonalne w oczekiwaniu na znajomych swoich:-) O których nie mósiał by wiedzieć, że przyjadą:-)
odpowiedz
gall anonim (Ocena: 5) 15.05.2013 19:10
Ona jest chora! Koleś popełni pewnie samobójstwo. Gdy wrzuciła zdjęcia do internetu. Nie gratuluje czegoś takiego. Najlepiej jak zostanie uznana chorą psychicznie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2010 14:25
nędzna idiotka!!! gdyby go naprawdę KOCHALA to nawet po zdradzie nie chciała by jego krzywdy!! mnie zdradziła moja dziewczyna ale nigdy bym jej krzywdy z tego powodu nie zrobił , poprostu sie z nią rozstalem!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2010 22:44
nie dziwię się jej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2009 14:23
Za je bi sta kobieta! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie