Makabryczne znalezisko w Tajlandii: Schowek na setki usuniętych płodów!

Niesamowity swąd doprowadził do makabrycznego odkrycia w jednej ze świątyń buddyjskich w Bangkoku. Odkryto tam ponad 300 zwłok płodów ludzkich.
Makabryczne znalezisko w Tajlandii: Schowek na setki usuniętych płodów!
fot. Fakt.pl
20.11.2010

Tajlandzkie świątynie buddyjskie prócz skremowanych szczątek ludzkich, przechowują także zwłoki w specjalnych chłodniach. Płody, które znaleziono w jednej z nich pochodzą z nielegalnych klinik aborcyjnych. Były zapakowane w plastikowe torby i gazety, ale trupi zapach doprowadził policję do tego starszliwego znaleziska.

Jak informuje Chusak Kumsaj z tajlandzkiej policji – Dochodzenie przeprowadzone przez policję rzuciło podejrzenia na sześciu grabarzy. Zostali oni przesłuchani. Szefowi grupy grabarzy udowodniono przyjmowanie płodów od kilku klinik.

Zabiegi aborcyjne w Tajlandii są nielegalne. Można je wykonać jedynie, jeśli ciąża zagraża życiu matki lub jest wynikiem gwałtu.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Aborcja w ósmym miesiącu ciąży: Chinki są do niej zmuszane!

Polityka regulowania narodzin w Chinach zabija nienarodzone, ale całkiem rozwinięte niemowlęta!

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE: Czy Magda powinna usunąć ciążę?

23-letnia Magda właśnie dowiedziała się, że ona i jej chłopak spodziewają się dziecka. Mimo, że jest szczęśliwa w związku, rozważa aborcję. Dowiedz się dlaczego i pomóż jej podjąć słuszną decyzję!

Polecane wideo

Komentarze (109)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2015 17:42
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:04
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 18:07
Witam sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Mozna go wykorzystac do 14 tygodnia ciazy. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. Mozliwy odbior osobisty, wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci jak i wszelkie inne opcje. Polecam! Kontakt 669632890
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2015 15:33
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532
odpowiedz
Kasia. (Ocena: 5) 21.12.2012 09:54
Jesteście nienormalni po co to oglądacie? Żeby się pośmiać z zeza chyba dzieci nie macie skoro tylko zeza widzicie!! Żal!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie