Żona chciała go zabić, a on jej wybacza

Zauważył swój błąd i chce uratować rodzinę. Co na to policja, prokurator i sąd?
Żona chciała go zabić, a on jej wybacza
31.07.2008

Kilka dni temu do szpitala w Lublinie, z raną ciętą brzucha trafił 31-letni Jacek Kalaniec. Lekarze o zdarzeniu powiadomili policję, która po zabiegu przesłuchała pacjenta. Mieszkaniec Lublina gubił się w zeznaniach, opowiadał, że został napadnięty przez 3 wyrostków. Policjanci nie dali wiary w jego wersję zdarzeń. Na komisariat wezwano żonę poszkodowanego, Agnieszkę (26). Kobieta opowiedziała śledczym całą tragiczną historię, której ona była sprawczynią.

Wszystko zaczęło się od męskiej imprezy, jaką urządził sobie z kolegą jej mąż. Panowie umilali sobie czas wódką i opowieściami. Żonie Jacka coraz mniej podobała się ta zabawa. Kiedy poprosiła męża o koniec biesiady, dostała od niego cios w twarz. Jacek wrócił do kolegi i dopiero po chwili zauważył, że w szamotaninie dostał cios nożem w brzuch. Agnieszka wezwała pogotowie, które zabrało Jacka do szpitala.

Żona trafiła do policyjnego aresztu. Mąż nie ma do niej żalu i zrozumiał swoje złe postępowanie. Boi się, że przez incydent jego małżeństwo się rozpadnie. W rozmowie z „Faktem" Kalaniec błaga:

„To był wypadek. Sam nadziałem się na nóż. Nie chcę żadnego sądu. Proszę, wypuśćcie moją żonę z aresztu. Chcę, żeby jak najszybciej wróciła do domu. Do dzieci i do mnie. Wybaczam jej wszystko".

Polecane wideo

Komentarze (160)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 22:02
No tak jasne! Bo to jest chłop to go nożem.Dobra odwracamy sytuację żona dała mu w twarz a on ją dźgnął nożem.I co też jej się należało??!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2009 12:49
i należało mu sie, co to za facet który podnosi ręke na kobiete?? a że sie nadział to wypadek ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2008 23:25
powinna go zostawić, jak raz ją uderzył może zrobić to znowu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2008 02:25
Przestanie może pić łaskawie ... a za tosta w twarz to bym rękę ucięła. Dobrze mu tak,choć z tym nożem przeholowała
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2008 12:40
Z jednej strony gdyby jej nie uderzył nic by się nie stało jest sam sobie winien ale żeby od razu z nożem na niego no bez przesady.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie