8-latek wziął ślub z rówieśniczką

Przez 4 lata zmagał się z białaczką, na koniec choroby zaczął spełniać swoje marzenia, jednym z nich był ślub. W kilka godzin po ceremonii zmarł.
8-latek wziął ślub z rówieśniczką
25.07.2008

Angielski chłopiec, Reece Fleming, do końca pozostał uśmiechnięty. Dzieciak przez 4 lata walczył z białaczką. Niedawno usłyszał od lekarzy wyrok - pozostało mu zaledwie kilka tygodni życia. Mały Reece stworzył listę rzeczy, które chciałby zrobić, zobaczyć przed śmiercią.

Odwiedził remizę strażacką, zorganizował bal przebierańców dla koleżanek i kolegów ze szkoły. Jednak jego największym pragnieniem pozostał ślub z przyjaciółką z klasy, Elleanor.

Matka chłopca, Lorraine, nie może się pogodzić ze stratą synka:

"Byli od lat przyjaciółmi i zawsze mówił, że chce ją poślubić".

W dniu ceremonii chłopiec dosłownie słabł z godziny na godzinę, ale uparcie powtarzał, że jeszcze nie jest gotów odejść. Elleanor pojawiła się w domu Reece’a ubrana jak panna młoda, w roli urzędniczki wystąpiła jej mama. Zamiast obrączki chłopiec dał swojej wybrance czerwoną różę.

Po ślubie wycieńczony i zmęczony położył się do łóżka. Swojej mamie powiedział, że teraz jest gotów odejść. Umarł w zaledwie kilka godzin po zaślubinach.

Polecane wideo

Komentarze (408)

Ocena: 5 / 5
Angel (Ocena: 5) 15.10.2015 17:22
Ludzie Wy jesteście normalni czy nie bardzo? Przecież ten ślub nie odbył się naprawdę! Chodziło tylko o symbolikę i spełnienia marzenia. Nie czytaliście, że mama dziewczynki udzielała tego SYMBOLICZNEGO ślubu??? A Wy tu krytykujecie ślub w tak młodym wieku. Puknijcie się w łby... A co do chłopca to cieszę się, że jego bliscy wykazali się takim zrozumieniem. [*]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2015 17:42
Ojej... Wzruszające ;_;
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2011 20:14
Wzruszyłam się...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2011 17:08
Zgadzam sie, odszedł szczęśliwy ... Współczuję tej koleżance, zobaczyć i "poślubić" osobę która za kilka godzin umrze... Straszne przeżycie dla 8 latka ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 11:52
odszedł szczęśliwy i to jest warzne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie