Krzysztof Jackowski znów snuje czarne wizje: „To wisi nad nami”

Oby się nie sprawdziły.
Krzysztof Jackowski znów snuje czarne wizje: „To wisi nad nami”
fot. Pexels/ Engin Akyurt
03.07.2024

Wiele osób chciałoby poznać przyszłość, ale zdecydowana większość z nas nie ma daru, by ją przewidywać. Piszemy „większość”, ponieważ są wśród nas tacy, którzy twierdzą, że wiedzą, co wydarzy się za pewien czas. A do grona takich ludzi należy Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj też: Gdzie zamieszkać w Polsce? 10 miast z najlepszymi warunkami mieszkalnymi

Nowa, mroczna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa. Mężczyzna od lat zajmuje się przewidywaniem przyszłości. 61-latek nie tylko od lat serwuje internautom swoje wizje, lecz także pomaga odszukiwać zaginione osoby. I choć medium nie zawsze ma rację, nieraz udało mu się także trafnie przewidzieć pewne sytuacje.

W ciągu ostatnich miesięcy Jackowski mówi na forum głównie o wojnie i wydarzeniach na Bliskim Wschodzie. Trudno się jednak temu dziwić, bowiem zaniepokojeni internauci często dopytują mężczyznę o niestabilną sytuację na świecie. Niedawno wróż przedstawił swoją wizję dotyczącą konfliktu zbrojnego z naszym udziałem.

Jeżeli powstanie wojna, w którą wejdzie część państw NATO, to w wielu miejscach może być niebezpiecznie, ponieważ będzie to już wojna z NATO – wyjawił.

Później jasnowidz dodał, że sytuacja wydaje się być bez wyjścia. Naturalnie nie wskazał żadnych konkretów.

Obawiam się, że to wisi nad nami i nie ma raczej na tę chwilę innego wyjścia. W tę wojnę będziemy wtrąceni - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Pamiętaj jednak, by słowa tego medium traktować z przymrużeniem oka.

Przeczytaj też: Najmniej lubiana cyfra numerologiczna. Uważa się ją za bardzo samolubną

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LIPIEC ♥
Horoskop miłosny na LIPIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Alina (Ocena: 5) 05.07.2024 22:40
Nie ma co planować dzieci w takim razie - polecam monitor płodności cyclotest mySense z aplikacja antykoncepcyjną na smartfon
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2024 15:32
Niech już spierdala
odpowiedz

Polecane dla Ciebie