Co czeka Polskę w 2029 roku? Krzysztof Jackowski znowu miał wizję

I ponownie nie przedstawia się ona w kolorowych barwach.
Co czeka Polskę w 2029 roku? Krzysztof Jackowski znowu miał wizję
Fot. Pexels
25.06.2024

Co czeka nas za 5 lat? Na to pytanie wiele osób prawdopodobnie chciałaby poznać odpowiedź. Istnieje pewne grono osób, które próbuje przewidzieć sytuację lub ma wizję i podgląd tego, jak maluje się przyszłość. A jedną z takich osób jest Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, który największą popularność zyskał w czasie pandemii.

Przeczytaj też: Netflix rozszerza swoją działalność. Streamingowy gigant otwiera własne galerie handlowe!

Co wydarzy się w Polsce za 5 lat? Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski co jakiś czas przedstawia nam swoje wizje dotyczące przyszłości. W zdecydowanej większości malują się one w ciemnych barwach. Całkiem niedawno 61-latek mówił na przykład, że w czerwcu sytuacja na świecie znacznie się pogorszy. I nie miał on na myśli wyłącznie konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie czy w Ukrainie. Chodziło również o galopującą inflację, która ma przyczynić się do ogromnego głodu na świecie.

Teraz Jackowski zdradza, co ma czekać Polskę w 2029 roku. Według niego nasz kraj ma być dwupaństwem, ale niekoniecznie pod kątem narodowości. Będzie to raczej związane z jakimś nadzorem. Na ulicy, szczególnie w Warszawie, będzie stacjonować wojsko.

W Warszawie jest wojsko na ulicach. (...) Porządku pilnuje wojsko. (...) To nie jest nasze wojsko, albo nie tylko nasze wojsko. Dziwna rzecz. Polska będzie w bardzo skomplikowanej sytuacji. To będzie po pewnych wydarzeniach wcześniej – mówił.

Czy żandarmeria na ulicach oznacza wojnę? Niekoniecznie – a przynajmniej nie światową. Żołnierze mają pilnować spokoju, a nie prowadzić działania. Dwa regiony w stolicy mają jednak wcześniej ulec poważnemu zniszczeniu.

Podobno NATO ma też połączyć swoje siły ze Stanami Zjednoczonymi, a duże zamieszanie na światowej arenie mają zrobić Chiny.

To, co się wydarzy do 2029 roku, nie spowoduje równania. (...) Będzie impas. Wojna nie zostanie wygrana lub przegrana przez kogoś, tylko zamrożona - wyjaśnia wizjoner.

Chcesz wiedzieć więcej? Posłuchaj tego wideo.

Przeczytaj też: Pokolenie Z wielokrotnie zmieni nie tylko pracę, ale i branżę. „W życiu będę kelnerką, hotelarką i…”

@pytaniasatendencyjne Skrót z wizji dotyczących przyszłości źródło kanał YT Krzysztofa Jackowskiego. #Krzysztof #Jackowski #dc #dla #dlaciebie #dlacb ♬ FNAF 6 Nowhere left to run Ending theme Extended - Canine (Dog Handler)DionWilson

Polecane wideo

Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?
Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.07.2024 16:08
Zesrałes sie Krzysiek
odpowiedz
wizjoner (Ocena: 5) 02.07.2024 22:42
Ja też miałem wizję. Wcześniej "przyjdzie" bomba i wszystko wyrówna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie