Konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski. Wygraj zaproszenie na wyjątkowy pokaz

Opisz, czym jest dla Ciebie moda na bycie eko. Konkurs trwa od 17 do 23 czerwca.
Konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski. Wygraj zaproszenie na wyjątkowy pokaz
Fot. mat. prasowe
19.06.2024

Marka Neboa jest tam, gdzie design i piękno idą w parze. Nie zabraknie jej także podczas premiery najnowszej kolekcji wyjątkowego duetu Paprocki & Brzozowski, która odbędzie się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Ty także możesz stać się uczestnikiem tego wspaniałego wydarzenia. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na niezwykły pokaz mody.

Zobacz także: Kuchnia polska doceniona w Stanach Zjednoczonych! „Nowe Rozkoszne" Najlepszą Książką Kulinarną Roku 2023!

To już kolejna odsłona współpracy Neboa i utalentowanych twórców Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Tym razem projektanci zaprezentują kolekcję pełną zmysłowych wrażeń, w której design i kobiecość grają główne role. To będzie prawdziwa sensualna uczta dla miłośników piękna i mody, której Neboa towarzyszyć będzie jako partner wydarzenia.

Jeśli marzysz, aby z bliska podziwiać niezwykłe kreacje i poczuć niepowtarzalną atmosferę wieczoru, weź udział w konkursie i wygraj dwuosobowe zaproszenie na ten wyjątkowy pokaz mody. Zajrzyj na Instagram @neboa.pl i odpowiedz na pytanie konkursowe. Opisz, czym jest dla Ciebie moda na bycie eko. Konkurs trwa od 17 do 23 czerwca, a zwycięzca – autor lub autorka najciekawszej wypowiedzi - zostanie ogłoszony do 30 czerwca.

konkurs neboaKosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie