Pałac Kensington opublikował zdjęcie Kate Middleton. Czy kryje się za tym ukryty przekaz?

W marcu 2024 księżna rozpoczęła walkę z nowotworem i zniknęła z przestrzeni publicznej.
Pałac Kensington opublikował zdjęcie Kate Middleton. Czy kryje się za tym ukryty przekaz?
Kate Middleton, fot. Forum
12.06.2024

Na początku 2024 roku księżna Kate „zniknęła” w tajemniczy sposób z przestrzeni publicznej. To wydarzenie sprawiło, że w mediach jak grzyby po deszczu zaczęły mnożyć się różne teorie spiskowe na temat jej stanu zdrowia. Co prawda Pałac Kensington informował, że monarchini przeszła planowany zabieg jamy brzusznej i poddaje się dłuższej rekonwalescencji, jednak niewiele osób wierzyło, że mamy do czynienia z czymś „zwyczajnym”. Ostatecznie przyszła królowa Anglii sama ogłosiła w marcu przez social media, że walczy z rakiem. Od tego momentu ponownie zniknęła z mediów.

Przeczytaj też: Jennifer Lopez odwołuje trasę koncertową. „Jestem całkowicie zrozpaczona i zdruzgotana”

Oczywiście plotek na temat jej samopoczucia i efektów leczenia było mnóstwo. Czytaliśmy już między innymi, że bardzo źle znosi chemioterapię i praktycznie nie opuszcza swojej sypialni. Później zagraniczna prasa informowała świat, że żona księcia Williama czuje się już lepiej. A przynajmniej na tyle, że zaczęła regularnie spacerować po ogrodzie. Czy wiadomo już kiedy wróci do pełnienia królewskich obowiązków? Przedstawiciele Pałacu twierdzą, że stanie się to dopiero wtedy, gdy lekarze dadzą temu pomysłowi zielone światło.

Pałac Kensington opublikował w social mediach zdjęcie Kate Middleton. Czy kryje się za tym jakiś przekaz?

Choć zaczęliśmy przyzwyczajać się powoli do faktu, że na razie Kate Middleton pozostanie w cieniu, 11 czerwca Pałac Kensington zaskoczył internautów. Czym konkretnie? Na InstaStories wrzucił archiwalne zdjęcie książęcej pary, którzy swoją uwagę skupiają na wodospadach. Jest to pierwsza fotografia, na której widać przyszłą królową Anglii od wielu tygodni.

Czy to znak, że księżna naprawdę czuje się lepiej i wróci do pracy szybciej, niż zakładamy? Czas pokaże, choć wielu fanów royalsów właśnie tak zinterpretowało ten ruch…

Przeczytaj też: Kolejne wieści na temat zdrowia Kate Middleton: „Nadal poddawana jest chemioterapii”

fot. IG @princeandprincessofwales

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Polecane wideo

To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję
To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie