Mroczna przepowiednia Jackowskiego na czerwiec 2024. Co się wydarzy?

Strach się bać?
Mroczna przepowiednia Jackowskiego na czerwiec 2024. Co się wydarzy?
fot. Pexels/ Rene Asmussen
13.04.2024

Aktualna sytuacja na świecie nie napaja optymizmem. Z jednej strony mamy do czynienia z wojną za polską granicą, z drugiej zbrojny konflikt toczy się też na Bliskim Wschodzie. Do tego dochodzi inflacja… portal o2.pl postanowił zapytać Krzysztofa Jackowskiego, rodzimego jasnowidza, czy możemy liczyć chociażby na obniżkę cen paliw. Jak na tę kwestię zapatruje się 60-latek?

Przeczytaj też: Widzisz wszędzie cyfry 0909? Wszechświat wysyła do Ciebie jasny komunikat

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co nas czeka latem 2024 roku?

Jeśli chodzi o podwyżki cen paliw, to mamy dla ciebie złą wiadomość. W tym temacie nie ma co liczyć na dużą zmianę. Według Jackowskiego to nie kwota za litr benzyny będzie nam spędzać sen z powiek…

Do czerwca będą nas interesowały ceny paliw. Będą one oscylowały w okolicach obecnych cen, z tendencją do zwyżki. Po czerwcu natomiast - przez zdarzenia na świecie - te ceny paliw mniej nas będą interesowały. Może być wiele innych poważnych kłopotów na świecie - wyjawił.

Jasnowidz przyznał też, że zapowiadane, czerwcowe wydarzenia mogą mieć bezpośredni wpływ na ceny w ogóle.

Wydaje się, że teraz świat jest w sporych tarapatach - mamy wojnę w Ukrainie, wojnę na Bliskim Wschodzie, ale ja uważam, że od czerwca lub po czerwcu zacznie być gorzej. Możemy spodziewać się tego, że ceny - z powodu sytuacji na świecie - wystrzelą w górę - podsumował.

Strach się bać? Cóż, pewnym jest, że nie żyjemy aktualnie w najspokojniejszych czasach, niemniej tego typu przepowiednie trzeba też brać z dystansem.

Przeczytaj też: Kiedyś uważano, że ten znak zodiaku posiada niezwykłe moce. Fascynuje do dziś

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 15.04. – 21.04.
Horoskop tygodniowy 15.04. – 21.04. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.04.2024 09:48
Perszinga jakoś nie ostrzegł a się z nim znał.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie