Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego na najbliższe 4 lata: „Polacy muszą się przygotować”

Jasnowidz twierdzi, że czeka nas trudny czas. Wspomina też o Donaldzie Tusku.
Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego na najbliższe 4 lata:  „Polacy muszą się przygotować”
fot. Pexels/ Pixabay
02.04.2024

Jak będzie wyglądać przyszłość? To pytanie zadaje sobie wielu, ale niewielu „zna” na nie odpowiedź. Wśród tych, którzy twierdzą, że wiedzą, co będzie działo się w ciągu kilku najbliższych dni, miesięcy czy lat jest Krzysztof Jackowski. 60-letni jasnowidz z Człuchowa od lat regularnie przedstawia nam swoje wizje, a także pomaga szukać zaginionych osób.

Przeczytaj też: Kiedyś uważano, że ten znak zodiaku posiada niezwykłe moce. Fascynuje do dziś

Czym tym razem podzielił się z nami Jackowski? Jako nowa wizja nie jest przedstawiana w zbyt kolorowych barwach. O szczegółach opowiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2024 rok

Jaki będzie rok 2024? Jeśli wierzyć wizjom Krzysztofa Jackowskiego, mało pozytywny. 60-latek zdradza też, że będzie on początkiem czegoś nowego, co potrwa do 2028 roku.

Obawiam się, że niestety Polska będzie się borykała z kłopotami, jak wiele innych państw, ponieważ to będzie okres wojen na świecie – wyjawił.

Przeczytaj też: Krzysztof Jackowski zdradza, jaka będzie pogoda na Wielkanoc

W ciągu tych czterech lat, jeśli rząd Donalda Tuska zostanie u władzy, będziemy mogli spodziewać się również wprowadzenia nowej waluty, czyli euro. A wszystko dlatego, że tak będzie nakazywać unijne prawo. Premier ma zresztą już wiedzieć o takich planach.

Polacy muszą się przygotować na euro i ten rząd, pan Tusk doskonale o tym wie. Są nowe traktaty unijne i jeden z nich mówi, że każdy kraj członkowski, musi dysponować walutą euro. Donald Tusk dobrze, wie, że jeżeli jego kadencja potrwa cztery lata, to skończy się z euro w kieszeni, a nie złotówką. Nie będziemy mieli wyjścia, będzie obowiązek euro w każdym kraju członkowskim – dodał.

Jest się czego bać?

Przeczytaj też: Znak zodiaku, który nie umie przegrywać. Bywa przez to mściwy

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie