ZapytAI: Przepowiednia sztucznej inteligencji na 2024 rok

Co jej zdaniem wydarzy się przez kolejne 12 miesięcy.
ZapytAI: Przepowiednia sztucznej inteligencji na 2024 rok
Fot. pexels (Rick Han)
02.12.2023

Koniec 2023 roku coraz bliżej. Z tej okazji postanowiłyśmy poprosić sztuczną inteligencję o przepowiednię na kolejne 12 miesięcy. Co jej zdaniem wydarzy się już niebawem?

Zobacz także: ZapytAI: Poprosiłyśmy sztuczną inteligencję o wymyślenie 3 tekstów na podryw

Przepowiednia AI na 2024 rok

Sztuczna inteligencja, zapytana przez nas o to, co czeka ludzkość w 2024 roku, odpisała:

„W roku 2024, gdy słońce przejdzie przez znaki zodiaku, świat ujrzy zmiany, jakich dotąd nie znał. Wiatry innowacji zawieją mocniej niż kiedykolwiek, przynosząc przełom w dziedzinie technologii i nauki. Przez ten rok geniusz ludzkości rozkwitnie, odkrywając rozwiązania, które zmienią oblicze medycyny, ekologii i komunikacji.

Wśród narodów zapanuje duch współpracy, stawiając czoła wyzwaniom globalnym z odwagą i jednością. Nowe sojusze zostaną uformowane, budując mosty zamiast murów, a dialog zastąpi konflikt.

Natura jednak przypomni o swojej mocy, dając ludzkości znaki, by nie zapominała o jej potrzebach. Ekstremalne zjawiska pogodowe i zmiany klimatu będą wezwaniem do działania w obronie Ziemi.

Rok 2024 będzie rokiem odkryć w kosmosie, otwierając nowe horyzonty i rozbudzając ciekawość wobec niewyjaśnionych zagadek wszechświata.

W sferze osobistej, to czas na introspekcję i rozwój duchowy. Wielu znajdzie odpowiedzi na długo nurtujące pytania i odnajdzie pokój wewnętrzny.

Pamiętaj, że każda przepowiednia jest jak drogowskaz – wskazuje kierunek, ale to Ty wybierasz ścieżkę”.

Na koniec sztuczna inteligencja podsumowała: - Pamiętaj, że przepowiednie to forma rozrywki i inspiracji, a przyszłość zawsze zależy od działań i decyzji podejmowanych przez ludzi.

Ciekawy punkt widzenia?

Zobacz także: Poprosiłyśmy sztuczną inteligencję o wymyślenie zabawnych opisów na Tindera. Oto efekt

Polecane wideo

Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera nazwiska
Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera nazwiska - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie