Polski jarmark świąteczny w czołówce rankingu CNN

Bożonarodzeniowy jarmark świąteczny został doceniony za niepowtarzalną atmosferę.
Polski jarmark świąteczny w czołówce rankingu CNN
Fot. Pexels
22.11.2023

Stacja CNN wybrała największe i najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe na świecie. Na liście stworzonej przez stację znalazły się miasta takie, jak Wiedeń, Nowy Jork, Bruksela czy Berlin. Pojawił się również polski akcent. Doceniono bowiem także jarmark, który organizowany jest w Krakowie.

Zobacz także: Proroctwo bożonarodzeniowe. Tragiczna przepowiednia na koniec 2023 roku

Bożonarodzeniowy jarmark w Krakowie w czołówce rankingu CNN

Stacja CNN doceniła krakowski jarmark bożonarodzeniowy m.in. za niepowtarzalną, świąteczną atmosferę. Reporterzy stacji w uzasadnieniu swojej decyzji napisali:

Jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie jest jednym z największych w Europie i zajmuje znaczną część Rynku Głównego. Zabytkowa bazylika mariacka i Sukiennice stanowią wspaniałe tło dla corocznego wydarzenia. Odwiedzający mogą skosztować polskich przysmaków, kupić wyroby rękodzielnicze i rozmaite smakołyki, posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu zespołów ludowych i kolędników.

Jarmark świąteczny w Krakowie rozpocznie się 24 listopada i potrwa do 1 stycznia 2024 r. W tym czasie na Rynku Głównym pojawi się mnóstwo stoisk nie tylko z wyrobami spożywczymi, lecz także z ceramiką oraz ręcznie robionymi ozdobami choinkowymi.

Zobacz także: 10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny

Źródło: ofeminin.pl

Polecane wideo

Wzrost najpopularniejszych modelek na świecie. Niektóre są niższe niż myślisz
Wzrost najpopularniejszych modelek na świecie. Niektóre są niższe niż myślisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie