Wydawnictwo Marquard Media Polska wystawione na sprzedaż

Wydawnictwo Marquard Media Polska, które jesienią 2019 roku zrezygnowało z wydawania prasy drukowanej, skupia się na sferze digitalowej.
Wydawnictwo Marquard Media Polska wystawione na sprzedaż
Fot. pexels
17.05.2024

Po przedłużającym się procesie sanacyjnym Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość wydawnictwa Marquard Media Polska w kwietniu 2021 roku.

Zainteresowani nabyciem Przedmiotu sprzedaży, w ramach Postępowania upadłościowego, proszeni są o składanie ofert (bezwarunkowych, pisemnych i sporządzonych w języku polskim) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 czerwca 2024 roku, godzina 12:00 w kancelarii Syndyk Aleksandry Strynkiewicz-Kondrackiej.

Wydawnictwo Marquard Media Polska, które jesienią 2019 roku zrezygnowało z wydawania prasy drukowanej, skupia się na sferze digitalowej.

Mimo trudnej sytuacji rynku medialnego przedsiębiorstwu udaje się rozwijać produkty internetowe. Redakcje skupiają się również na rozbudowie social mediów i działu wideo.

„Dzięki świetnej współpracy wewnątrz firmy możemy pochwalić się tym, że tytuły Marquard Media Polska nadal liczą się na rynku mediów. Mimo zaistniałej, trudnej sytuacji nie poddajemy się i cały czas pracujemy nad rozwojem serwisów i social mediów MMP”, komentuje Weronika Pachuta, Head of Sales.

„Papilot.pl od lat tworzy inspirującą przestrzeń dla czytelników, stanowiąc jedną z najbardziej zaangażowanych społeczności w Internecie. To się nie zmieni. W ramach swojej strategii rozwoju, obejmującej m.in. tworzenie angażujących treści i nowych formatów, portal wciąż będzie umacniać swoją pozycję wśród niezależnych serwisów kobiecych”, dodaje Monika Subda, Head of Brand Content.

Do wydawnictwa należą serwisy internetowe: Kozaczek.pl, Papilot.pl, Zeberka.pl, Ckm.pl, Autostuff.pl i Supermamy.papilot.pl. W Marquard Media Polska pracują 23 osoby.

Polecane wideo

Teraz mówi się tylko o niej. Kim jest Kamila Urzędowska, czyli piękna Jagna z „Chłopów”?
Teraz mówi się tylko o niej. Kim jest Kamila Urzędowska, czyli piękna Jagna z „Chłopów”? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie