Niebezpieczna gra dla nastolatek już w Polsce

Świat dorosłych kobiet dla małych dam, drogie kreacje, powiększanie piersi, liposukcja, podrywanie milionerów.
Niebezpieczna gra dla nastolatek już w Polsce
21.07.2008

Gra „Miss Bimbo” wzbudziła wiele kontrowersji i skrajnych emocji na Zachodzie. Jest bardzo popularna we Francji, USA i Wielkiej Brytanii. Według lekarzy jej uczestniczki to przyszłe klientki gabinetów chirurgii plastycznej. Po protestach, z gry usunięto opcję podawania pigułki na odchudzanie, pozwala ona na tycie i chudnięcie w wirtualnej rzeczywistości bez żadnych konsekwencji, wypaczając wizję realnego świata.

Psycholog, Joanna Heidtman, w rozmowie z „Dziennikiem” stwierdza, że dyskusja nad konsekwencjami „Miss Bimbo” jest spóźniona:

„Bo ta gra po prostu odzwierciedla rzeczywistość. Przecież w dzisiejszym świecie taki styl życia jest powszechnie promowany. A małe kobietki grają w to, co pozwala im chociaż wirtualnie spełnić marzenia o byciu piękną, modną, bogatą, a tym samym akceptowaną przez otoczenie. Takie są ich marzenia, bo taka jest rzeczywistość. I nad tym należy ubolewać. Ubolewać, ale próbować to zmieniać”.

W grze można zarejestrować się za darmo. Do własnego użytku dostajemy Miss Bimbo (nastolatkę o wypukłych piersiach i smukłej talii) i 1000 bimbodolarów na własne wydatki. Zabawa polega na dbaniu o swoją bohaterkę, trzeba jej zapewnić odpowiednio częste wizyty u fryzjera, kosmetyczki, trzeba zadbać o jej wagę (przytycie jest równoznaczne z utratą atrakcyjności). Nie wolno zapominać o odpowiednich strojach, a jeśli skończą się nam pomysły, jak ulepszyć swoją Miss Bimbo, zawsze można zdecydować się na operację plastyczną (korekcja nosa, lifting twarzy, powiększenie piersi). Atrakcyjność będzie wpływała na zawierane znajomości - im bardziej seksowna postać, tym bogatszy adorator.

Im bardziej atrakcyjna będzie nasza wirtualna bohaterka, tym więcej zarobimy bimbodolarów, które można przeznaczyć na kolejne zabiegi i operacje upiększające. Jeśli zabraknie nam pieniędzy w świecie Miss Bimbo, wystarczy wysłać SMS w rzeczywistym świecie, a nasze konto w grze zostanie uzupełnione.

Polecane wideo

Komentarze (191)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 14:29
tss...???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2009 21:16
Miałam okazję zagrać w tą grę, beznadzieja, mi się nie podoba.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2009 13:58
ŻĄŁ!!!!! Robią aferę bez powodu!!!! ŻĄŁ!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2009 16:33
grałam w to ale wyjehałam i umarłą xD to prawie jak miss wapster na komórce:P mam konta na obu i w głowie mam okej. ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2009 23:50
boska gra!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie