Chciała przetestować popularny trik z TikToka. Koszmarnie poparzyła sobie twarz

Postanowiła przygotować jajko w koszulce za pomocą mikrofalówki.
Chciała przetestować popularny trik z TikToka. Koszmarnie poparzyła sobie twarz
Fot. Pexels
07.06.2023

TikTok to istna kopalnia różnego rodzaju trików i patentów. Ostatnio pisałyśmy o TikTokerce, która na co dzień jest kelnerką, a jej filmik, na którym zdradziła swoje patenty na wysokie napiwki, bił rekordy popularności. Teraz inna użytkowniczka aplikacji postanowiła przetestować TikTokowy patent. Cała sytuacja stała się bardzo niebezpieczna. Niestety, kobieta nie wyszła z niej bez szwanku.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o sytuacji ekonomicznej w Polsce. „Dziać się będzie bardzo źle”

Chciała przetestować patent z TikToka. To nie skończyło się dobrze 

Shafia Bashir to 37-letnia użytkowniczka TikToka, która postanowiła przetestować pewien trik, który stał się bardzo popularny w ostatnim czasie. Brytyjka chciała przyrządzić jajko w koszulce przy pomocy mikrofalówki. Aby to zrobić, wlała ciepłą wodę do kubka, a następnie wbiła do niego jajko. Następnie podgrzewała je przez ok. 2 minuty w mikrofalówce. Kiedy zdawałoby się, że wszystko się udało, sytuacja przyjęła bardzo niebezpieczny obrót. Kiedy powierzchnia zimnej łyżeczki zetknęła się w gorącym jajkiem, jego żółtko eksplodowało. Rozgrzane jajko trafiło na twarz kobiety, zadając jej przy tym straszny ból. Kobieta w taki sposób poparzyła sobie pół twarzy. Udała się na pogotowie, gdzie otrzymała potrzebą pomoc. Opublikowała filmik, w którym ostrzega innych. W rozmowie z mediami dodała:

Po prostu nie chcę, żeby ktokolwiek przez to przechodził… To był najbardziej rozdzierający ból w moim życiu.

Nie był to pierwszy raz, kiedy TikTokerka wykonywała ten trik. Tym większe zaskoczenie budzi fakt, w jaki sposób skończyło się to ostatnim razem.

Zobacz także: Koszmar podczas miesiąca miodowego. Mężczyzna nie żyje, kobietę znaleziono nieprzytomną

@shaf_backupaccount321 #CapCut Recovered from my poached egg accident fully rejuvenated thanks 2 all that was there for me 💋🥰😊😘😉💯🔥😜👊 #boltonnews#burn #browntiktok #rejuvanate #manchester #shafiabashir ♬ original sound - tatamsounds

Polecane wideo

Wakacyjne ubrania dla minimalistek. Znajdziesz je w sieciówkach - są REWELACYJNE!
Wakacyjne ubrania dla minimalistek. Znajdziesz je w sieciówkach - są REWELACYJNE! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie