Katastrofalna wizja Krzysztofa Jackowskiego na maj. Zdradził, co się wydarzy

Jasnowidz nie ma dla nas dobrych wieści.
Katastrofalna wizja Krzysztofa Jackowskiego na maj. Zdradził, co się wydarzy
Fot. pexels
07.05.2023

Początek nowego miesiąca to dla Krzysztofa Jackowskiego okazja, by opowiedzieć internautom o swoich przeczuciach na nadchodzące tygodnie. Jego wizja dotycząca maja niestety nie napawa optymizmem. Co zdaniem jasnowidza czeka nas już wkrótce?

Zobacz także: „Mąż ma prawo domagać się współżycia”. Jaką żoną powinnaś być według Radia Maryja?

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na maj 2023

Zdaniem wizjonera w maju nie zabraknie nieprzyjemnych zdarzeń. Jednym z nich ma być katastrofa kolejowa. - Pierwsze, co mi się skojarzyło, to bardzo poważna katastrofa kolejowa na jakimś węźle, to będzie nowoczesne miejsce [...]. Dojdzie do bardzo poważnej katastrofy – słowa Jackowskiego cytuje kobieta.gazeta.pl.

Następnie w przeczuciach jasnowidza pojawił się motyw… mleka. - Będzie mowa o mleku, być może jakaś afera. (...) Ludzie bez powodu zaczną dostawać pocztą jakieś wezwania i będzie się robiło o tym głośno. Może to będzie miało związek z wojskiem?

Wizjoner ponownie wspomniał również o groźbie światowego konfliktu i udziale naszego kraju w tych wydarzeniach. - W Polsce ludzie będą zauważali, że nasz kraj będzie się do czegoś przygotowywał. I nie będzie to tylko nasz kraj – zdradził Krzysztof Jackowski.

Myślicie, że choć część z tych przeczuć się spełni?

Polecamy także: Przepowiednia Eustachiusza dla Polski. Słowa proroka budzą grozę

Polecane wideo

6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?
6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski? - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.2 / 5
TojestGość (Ocena: 2) 07.09.2023 09:43
Nic się nie sprawdza
odpowiedz
Sven (Ocena: 5) 08.05.2023 07:54
Siema. Kwiecień. Wtedy nastąpi drugi konflikt, na bliskim wschodzie, który przyćmi ten na Ukrainie. Coś wybuchnie, jakąś cysterna czy coś w ten teges, i to będzie preludium do tego drugiego konfliktu. Rok temu Pan Jackowski pisał że koło kwietnia Putin użyje broni jądrowej. I czy coś takiego się wydarzyło? Absolutnie nie.I się nie wydarzy. Nie wierzę w te bzdety. Jest to tylko konflikt lokalny. Putin już przegrał sromotnie.200.000 strat w ludziach. A u Ukraińców, może 100. Poległo. Chwała Ukraińskim bohaterom.Bedzie kontra i odzyskanie ziem nawet Krymu i jestem pewien dopadniecie Putina w taki czy inny sposób. I przykładne ukaranie winnych Finalnie świat będzie się śmiał z wielkiej śmiesznej rosji która kompletnie nic nie znaczy. Już nie istnieje.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 07.05.2023 17:31
Informacja dla tego g....widza! Maj - czerwiec, wtedy dostają dziewiętnastolatkowie i starsi, którzy nie mieli wcześniej "wezwanie" na badania lekarskie! Powiedzcie, kto mądry puszcza dalej to co temu panu się przyśni?!
odpowiedz
Drspo (Ocena: 1) 07.05.2023 14:55
Powini palić takich skurwysynów albo na gilotynę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2023 13:22
Czy on wykupił u was abonament, ze ciagle piszecie o jego wizjach? A może jesteście tak mało ambitni, ze wymyśliliście sobie, żeby zawsze go wrzucać jako zapchajdziurę?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie