Niepokojąca przepowiednia na przełom kwietnia i maja. „Od tego zależy nasza przyszłość”

Oto, co nas czeka.
Niepokojąca przepowiednia na przełom kwietnia i maja. „Od tego zależy nasza przyszłość”
Fot. Unsplash (Content Pixie)
28.04.2023

W rozmowie z serwisem radiozet.pl wróżka Katasza wyjawiła, jaki będzie przełom kwietnia i maja dla wszystkich znaków zodiaku. Okazuje się, że retrogradacja Merkurego, czyli cykliczne zjawisko, które pojawia się między zaćmieniem Słońca a zaćmieniem Księżyca, tym razem wypada w Byku, przez co może przysporzyć nam wielu zmartwień i dylematów.

- Retrogradacja Merkurego to nic innego jak spotkanie z przeszłością. Często wracają wtedy byłe miłości albo nierozwiązane problemy. Wszystkie historie, które nie zostały przez nas zamknięte, dają o sobie znać. Może się to okazać bolesne albo przybrać formę życiowego sprawdzianu... – wyjaśnia portal.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przedstawił swoją przepowiednię na czerwiec. „Obawiam się to mówić, ale…”

Karty Wieża, 6 Kielichów i Koło Fortuny, o których wspomina wróżka Katasza, zwiastują zbliżającą się konfrontację z przeszłością. - Pojawi się szansa, by spojrzeć na ważną dla nas historię z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas. Historie, które stały w miejscu, ruszą teraz do przodu. Od tego, jaką decyzję w tej sprawie podejmiemy, zależy nasza przyszłość – dodaje radiozet.pl.

Z jednej strony to doświadczenie da nam szansę na uratowanie pewnych relacji, ale również na definitywne zamknięcie tych, które nam nie służą.

 

Polecane wideo

6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?
6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie