Krzysztof Jackowski przedstawił swoją przepowiednię na czerwiec. „Obawiam się to mówić, ale…”

Co zobaczył w swojej wizji najpopularniejszy polski profeta?
Krzysztof Jackowski przedstawił swoją przepowiednię na czerwiec. „Obawiam się to mówić, ale…”
Fot. Unsplash (Marjan Blan)
16.04.2023

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju jasnowidzów. Niektóre z jego przepowiedni mrożą krew w żyłach. Co zobaczył w swojej najnowszej wizji? Według niego, czerwiec nie zapowiada się dobrze.

Zobacz także: Ujawniono treść Apokalipsy Abrahama. Rzuca zupełnie nowe światło na losy i koniec świata

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na kwiecień i czerwiec 2023

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się swoimi wizjami przyszłości m.in. za pośrednictwem platformy YouTube. Mimo że w ostatnim czasie zmniejszył częstotliwość udostępniania swoich słów, nadal jest aktywny. Jego dar przepowiadania przyszłości sprawił, że niektórzy pytali go o datę śmierci Putina i zakończenia wojny w Ukrainie. Jasnowidz brał też udział w głośnych sprawach poszukiwania zaginionych osób. Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją. To, co zobaczył, a co ma się wydarzyć w czerwcu, nie napawa optymizmem. Profeta zaczął jednak od opisania tego, co ma się stać w kwietniu:

Miesiąc kwiecień, który się zaczął, w tamtym roku kojarzył mi się jako miesiąc początku krachu, początku kryzysu, który będzie długim kryzysem. Ten długi kryzys będzie się ciągnął jeśli nie miesiącami, to latami. Ten krach spowoduje systematyczne obniżanie się standardów życia społeczeństw w krajach zachodnich. Kwiecień jest tego początkiem.

Następnie przeszedł do opisania wydarzeń, które mają mieć miejsce w czerwcu br.:

Czerwiec… kojarzy mi się bardziej z zaognieniem sytuacji na świecie. (…) Ostrożnie to mówię, ale obawiam się, że czerwiec, ładny miesiąc… Zaogniony, że będzie tak napięta sytuacja w jakimś punkcie świata, regionie, będzie dawała bardzo poważne obawy do wybuchu wojny, albo wręcz coś wybuchnie.

Jasnowidz z dużym niepokojem patrzy na sytuację na Bliskim Wschodzie i zapowiada:

Może to bzdura, ale mam takie poczucie, że Izrael zacznie robić bardzo dziwne rzeczy. Mam wrażenie, że Izrael, nie wiem nawet jak to określić… Jakby granice Izraela były jak ze stali i raptem jest jakiś atak, atak na Izrael. Jednorazowo zostanie zaatakowany.

Jeśli wierzyć tej przepowiedni, czeka nas trudny czas. Należy jednak pamiętać, aby słowa jasnowidzów traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz także: Popularna brytyjska piosenkarka Brocarde poślubiła... ducha. Twierdzi, że jej życie stało się koszmarem

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami
10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.6 / 5
Olka (Ocena: 5) 21.05.2023 05:51
Dziadyga ciągle naćpany plecie jak potłuczony
odpowiedz
mg-42 (Ocena: 1) 14.05.2023 14:49
Ten Nostradamus zapomniał tylko o jednym .......ile wypił przed seansem .Z dwa lata temu miał parcie na czerwony Wrzesień i było czerwono w pażdzierniku.Jak zwykle pani jesień zawsze maluje drzewa w tym miesiącu.Dlaczego wynurzenia tego panagiryka publikujecie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2023 19:06
Czyli coś będzie albo nie będzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.04.2023 09:01
Dobrze ,że to tylko analiza typowa z uzyskanych i przetworzonych informacji. Tyle to i Ja czuję!!! FAłszywi prorocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.04.2023 08:59
AAA Co Z Magdą Wieczorek???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie