28-letnia Brytyjka nie żyje. Wcześniej poddała się zabiegowi w Turcji

Finał operacji był tragiczny.
28-letnia Brytyjka nie żyje. Wcześniej poddała się zabiegowi w Turcji
Fot. Pexels (Anna Shvets)
06.04.2023

28-letnia Shannon Bowe zmagała się z otyłością. W walce z chorobą miało jej pomóc założenie specjalnej opaski żołądkowej. Na zabieg Brytyjka wybrała się do Turcji. Nie przeżyła operacji.

Zobacz także: Izabela Macudzińska pokazała, jak wygląda po operacji w Turcji. Drastyczne zdjęcia

28-latka nie przeżyła operacji w tureckiej klinice

O tureckich klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Jedni je sobie chwalą, dla innych pobyt w jednej z nich okazał się istnym koszmarem. Do tych pierwszych zaliczyć można jedną z gwiazd programu „Królowe życia”. W klinice, którą Izabela Macudzińska tak promuje, inna polska celebrytka została zarażona groźną bakterią… Teraz antyreklamą dla tureckich klinik stała się Shannon Bowe. 28-latka miała zacząć nowe życie dzięki zabiegowi. Nie przeżyła operacji.

Historię tej kobiety opisał Daily Mail. Shannon Bowe chciała pokonać otyłość, dzięki założeniu specjalnej opaski żołądkowej. Szczegóły nie są znane, tym samym nie wiadomo do jakich komplikacji doszło w trakcie zabiegu, wiadomo jednak, że operacja się nie udała i młoda kobieta zmarła. W rozdzierających serce słowach żegna ją ukochany, Ross Stirling:

Śpij mój aniołku, będę cię kochać wiecznie.

Jak podaje portal kobieta.wp.pl, Rzecznik Biura Spraw Zagranicznych poinformował, że rodzinie zmarłej kobiety udzielono wsparcia, a urzędnicy są w stałym kontakcie z lokalnymi władzami w Turcji.

Zobacz także: Zrobił przeszczep włosów w tureckiej klinice. Internauci nie mogą przestać się śmiać

 

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz
Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie