Ksiądz poświęcił samochód warty fortunę. Nagranie z Podlasia hitem Internetu

O tym mówią dziś wszyscy.
Ksiądz poświęcił samochód warty fortunę. Nagranie z Podlasia hitem Internetu
Fot. pexels (Cottonbro)
24.03.2023

Niecodzienna uroczystość miała ostatnio miejsce w miejscowości Mońki na Podlasiu. Wygląda na to, że właściciel Maybacha poprosił proboszcza o poświecenie jego nowego, luksusowego samochodu. Nagranie wyciekło do Sieci i podzieliło internautów.

Zobacz także: Zarobki zakonnic w Polsce. Tyle otrzymują za swoją pracę

„Czy widzieliście chrzest Maybacha?”

Maybach, o którym w ostatnim czasie jest głośno za sprawą kontrowersyjnego filmiku, to prestiżowy samochód. Mercedes-Maybach klasy S to limuzyna, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Cena takiego pojazdu zaczyna się od kwoty nieco ponad 900 tys. zł. Czy możemy więc dziwić się temu szczęśliwemu posiadaczowi, który zdecydował się zawczasu poświęcić swoje auto? Na nagraniu słyszymy, jak ksiądz odmówił modlitwę i poprosił o błogosławieństwo dla rodziny, przyjaciół oraz… Maybacha. Organizatorzy uroczystości zadbali także o oprawę muzyczną. W tle słyszymy akompaniament akordeonu.

W religii katolickiej święcenie pojazdów nie jest niczym nowym. Odbywa się ono jednak z okazji dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Właśnie z tego powodu nagranie podzieliło internautów. Pojawiały się pod nim komentarze osób, które nie widzą nic dziwnego w poświęceniu pojazdu. Nie zabrakło także złośliwych wpisów. „Czy ochrzczone auto może pójść do nieba?” – zastanawiał się jeden z użytkowników Twittera.

Zobacz także: Zapytał księdza, kto idzie do piekła. Stanowcza odpowiedź duchownego nie podoba się internautom

Polecane wideo

Idealne mieszkanie Kasi Tusk. Pokazała efekty 8-letniego remontu
Idealne mieszkanie Kasi Tusk. Pokazała efekty 8-letniego remontu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.03.2024 18:31
mojej mamy nie ma
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2023 18:27
Mojego taty nie ma
odpowiedz

Polecane dla Ciebie