Polski jasnowidz przewidział aferę z Janem Pawłem II. Swoją wizję opisał już kilka miesięcy temu!

Przeczytaj, jak przerażająco trafna jest jego przepowiednia.
Polski jasnowidz przewidział aferę z Janem Pawłem II. Swoją wizję opisał już kilka miesięcy temu!
Fot. pexels
14.03.2023

Pod koniec listopada zeszłego roku pisałyśmy o jasnowidzu Adamie A. – tajemniczym wizjonerze, zaprzyjaźnionym z serwisem astroweb.pl, który „nie szuka poklasku dla swoich umiejętności. Nie posiada swojej strony internetowej, żadnego lokalu do przyjmowania klientów i nie usiłuje zarabiać pieniędzy na swoich umiejętnościach”. Przypomnijmy: Przepowiednia dla Polski na 2023 rok od tajemniczego jasnowidza. „Czas upadku Kościoła”

Adam A. podzielił się wówczas swoją wizją na temat tego, co czeka Polskę w 2023 roku. Jego słowa okazały się przerażająco trafne.

Polski jasnowidz przewidział aferę z Janem Pawłem II

Od kilku dni nie milkną echa afery, związanej z Janem Pawłem II. Reportaż Marcina Gutkowskiego „Franciszkańska 3” rzucił bowiem nowe światło na działania papieża-Polaka, który nie tylko miał wiedzieć o pedofilii w Kościele, ale także ją tuszować.

- Marcin Gutowski w najnowszym reportażu „Franciszkańska 3” z cyklu „Bielmo” pokazał nieznane fakty z życia Karola Wojtyły z czasów, gdy jeszcze nie był on papieżem. Reporter rozmawiał z ofiarami księży, którzy jeszcze w latach 60. podlegali kardynałowi Wojtyle. Dotarł do ludzi, którzy osobiście informowali kardynała o przestępstwach popełnianych przez duchownych, i do kościelnych dokumentów potwierdzających działania i zaniechania Wojtyły – wyjaśnia serwis tvn24.pl.

Na tle ujawnionych informacji przerażająco trafnie brzmi przepowiednia Adama A., który już kilka miesięcy temu twierdził, że 2023 rok będzie czasem upadku Kościoła katolickiego:

Nie chodzi tylko o wyjście na jaw takich kwestii jak molestowanie i wykorzystywanie nieletnich czy ogromna korupcja. Dojdzie do ujawnienia przerażających faktów na temat działalności kościelnych hierarchów. Chociaż ludzie już przyzwyczaili się do kolejnych afer, tym razem dowiedzą się o czymś tak strasznym, że kościoły bardzo szybko opustoszeją

- powiedział.

Zaskoczeni?

Polecamy także: Krzysztof Jackowski podał datę nowego konfliktu. Kwiecień będzie najgorszy

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.27 / 5
zyta (Ocena: 5) 10.04.2023 16:39
To dawno było wiadomo tylko co to za afera to zasklepieni w wierze udawali że nie wiedza ale to nie wina Wojtyły tylko postepowanie kościoła . To tym już wiekowym biskupom trzeba współczuć jak oni musieli udowadniać swoją ,,głęboką wiarę " im chyba ich przełożeni z majtek rąk nie wyjmowali . Dzisiejsi seminarzyści mogą się poskarżyć a oni komu mieli się poskarżyć , współczuję . Jednak musiał wykazać się determinacją żeby postawe kościoła zmienić , nie zapominajmy o tym to nie ot tak .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2023 15:31
jak co walnie to ze strony Wschodu....
odpowiedz
𓃠 (Ocena: 5) 02.04.2023 00:30
Ogulnie jestem chrześcijanką, ale to mnie zaskoczyło. Jak można takie rzeczy robić w kościele?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 15.03.2023 09:16
Bzyry
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2023 19:53
Te sprawy były znane od dawna i była cisza. Teraz PIS zrobił wrzask - pytanie po co?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie