Ojciec Pio przewidział zagładę świata? Słowa zakonnika mrożą krew w żyłach

Wizje końca świata ojca Pio są wyjątkowo mroczne.
Ojciec Pio przewidział zagładę świata? Słowa zakonnika mrożą krew w żyłach
Fot. Unsplash (Matt Hardy, Zoltan Tasi)
26.02.2023

Przepowiedni końca świata jest wiele. Według niektórych proroków Ziemia, jaką znany, powinna przestać istnieć już dawno temu. Chociaż zjawiska pogodowe są coraz bardziej ekstremalne, ludzkość nie wymarła… Autorem jednej z najbardziej przerażających wizji apokalipsy jest ojciec Pio. Sprawdź, co zapowiadał duchowny.

Zobacz także: Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dla Polski. Tym razem ma dobre wieści

Zagłada świata według ojca Pio

15 stycznia 1957 r. ojcu Pio miał się objawić sam Jezus Chrystus. Miał on ostrzec włoskiego stygmatyka przed zbliżającym się końcem świata. Zapowiedział wówczas, że biblijna apokalipsa będzie trwała 3 dni i 3 noce. Według jego słów ludzkość ma być świadkiem spektaklu ognistych burz i deszczów. Przepowiednia ojca Pio głosi:

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki.

Zakonnik nie ujawnił daty końca świata, jednak jego słowa mrożą krew w żyłach:

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni.

Ojciec Pio zapowiadał, że gdy zginął miliony ludzkich istnień, nastąpi cisza, a słońce wzejdzie ponownie. Do osób, które przeżyły apokalipsę, przyjdą aniołowie.

Zobacz także: Jasnowidzka z Wisły przewidziała II wojnę światową. Inne jej proroctwa przerażają

 

Polecane wideo

Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i...
Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i... - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2023 09:49
Tak jest zapisane
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2023 09:48
Cesarzowo co odkryłas kim jesteś jestem królowa mocno tworzenia dzieł i kreowania dzieł facet się wkurzy jak się tego dowie jego problem ja twoze dzieła przez naukę mogę mieć nie tylko jedno pracę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie