Jasnowidzka Aida o zakończeniu wojny w Ukrainie. Jej wizja nas nie uspokaja

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się swoją przepowiednią.
Jasnowidzka Aida o zakończeniu wojny w Ukrainie. Jej wizja nas nie uspokaja
Fot. Unsplash, Pexels
11.01.2023

Wojna w Ukrainie każdego dnia zbiera śmiertelne żniwo, dlatego wielu nas zastawia się, kiedy i w jaki sposób się zakończy. Jasnowidzka Aida, która chętnie dzieli się z innymi swoimi wizjami i przemyśleniami, nie uważa, że 2023 r. przyniesie zakończenie tego straszliwego konfliktu. Sprawdź, co powiedziała.

Zobacz także: Przerażająca przepowiednia świętej Łucji. „Zginą miliony”

Jasnowidzka Aida o wojnie w Ukrainie

Aida Kosojan-Przybysz 2023 r. nazwała Rokiem Klucza. Dla wielu z nas może się on bowiem okazać czasem, w którym rozwiążemy swoje życiowe dylematy i rozwiejemy wątpliwości w wielu kwestiach. Zatem z jej przepowiedni wynika, że będą to dobre chwile. Czy obecny rok przyniesie nam także zakończenie konfliktu w Ukrainie? Niestety, niekoniecznie. Zdaniem jasnowidzki Aidy ten zbrojny konflikt może potrwać jeszcze długo:

Jeżeli chodzi o sytuację w Ukrainie, to ja jeszcze tego klucza nie widzę. Wydaje mi się, że na razie ten klucz jest wyszarpywany z jednych rąk do drugich i nie widać drzwi, w które warto wejść, i które warto za sobą zamknąć.

Śmierć Putina zakończy wojnę w Ukrainie?

Wielu ludzi uważa, że śmierć prezydenta Rosji zakończy wojnę w Ukrainie. Popularny polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, został zapytany wprost o datę i miejsce śmierci Putina. Jak powiedział:

Byłem już wcześniej pytany o los Putina. Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku. Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa, się nie uspokoi.

Wizje profetów nie napawają więc optymizmem co od sytuacji w Ukrainie, na której terytorium wojna toczy się od 24 lutego 2022 r.

Zobacz także: Przepowiednia Miedwiediewa na 2023 rok. Rosyjski polityk wspomniał o Polsce

Polecane wideo

Akcesoria, bez których trendsetterki nie wyobrażają sobie 2023 roku. Mamy listę
Akcesoria, bez których trendsetterki nie wyobrażają sobie 2023 roku. Mamy listę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gavrosh (Ocena: 5) 20.01.2023 10:43
Dlaczego pomijacie wizje Nazara ? Jackowski ma tylko poczucie , Nazar ma wizje i wiele z nich się sprawdziło, zwłaszcza te w krótkim czasie. Głupio nie straszcie Polaków. Wg Nazara na Ukrainie Rosjanie spowodują wybuch w elektrowni atomowej bliskiej terytorium Polski i ta katastrofa spowoduje solidarność międzynarodową i w efekcie wymusi zawarcie pokoju. Nie wiem, dlaczego czasopisma cytują niesprawdzalnych , a jest zmowa milczenia wobec Nazara.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie