13-latka w ciąży z ojcem

Zrozpaczona dziewczyna zadzwoniła do "Radia Maryja". Przeczytajcie, jak tragicznej porady jej udzielono.
13-latka w ciąży z ojcem
18.07.2008

Prokuratura podejrzewa "Radio Maryja" o złamanie prawa w związku z telefonem nastolatki podczas audycji dla małżonków i rodziców. 13-letnia Ula powiedziała, że jest w ciąży z ojcem. Jej wypowiedź nie miała znamion żartu.

Dziewczyna zadzwoniła do radia i prosiła o radę:

"Mam na imię Ula, jestem 13-latką i mam problem... Mój ojciec robi mi krzywdę... Zaszłam w ciążę i nie wiem, co mam robić... Strasznie się z tym czuję''.

Odpowiedź: "Na pewno trzeba urodzić dziecko, to na pewno, a poza tym pomoc w tym zakresie jest szeroko ogłaszana w zakresie bezpieczeństwa, żeby nie była właśnie czyniona krzywda, jeśli dom rodzinny nie może pomóc i żeby była pomoc, gdzie się udać''.

Drugi głos męski: "Kochana, będziemy się za Ciebie modlić, musisz zrozumieć, że ta audycja i to, że słucha nas cała Polska, uniemożliwia teraz udzielenie Ci jakiejś konkretnej odpowiedzi. Będziemy Cię mieli w sercu, a Ty szukaj pomocy blisko i nie przez telefon''.

W tym momencie rozmowa została przerwana. W studio obecni byli państwo Monika i Marcin Gajdowie, uczestniczący w audycji jako terapeuci zajmujący się problematyką małżeńską i rodzinną.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji trafiło zażalenie na działanie "Radia Maryja", które pozostało bierne wobec zawiadomienia o przestępstwie. Prowadzący zamiast zainteresować się dziewczyną i jej zdrowiem, bardziej przejmowali się losem nienarodzonego dziecka.

Jeśli macie jakiś problem albo słyszałyście, że komuś dzieje się krzywda, postaramy się pomóc! Piszcie - redakcja(at)papilot.pl.

Polecane wideo

Komentarze (706)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2010 19:57
jestescie wszyscy porabani
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 10:58
Co za debilizm... jak urodzić dziecko swojego ojca, przecież ona ma 13 lat... Gdzie jest matka tej dziewczynki? Ja bym olała ciążę ( usunęła), bo nie dość, że to gwałt, to jeszcze kazirodztwo i tak młody wiek... Kościół się przejmuje nienarodzonym, zamiast narodzonym i skrzywdzonym... Paranoja.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2010 17:25
People These Days :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2010 18:08
moja koleżanka ( 14 lat) zaszła w ciąże ze swoim kolegą, gdy się o tym dowiedziała wpadła w histerię i chciała popełnić samobójstwo! oby nikt w tak młodym wieku nie przechodził nic podobnego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2010 18:05
to jest po prostu chore !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie