Przerażająca przepowiednia świętej Łucji. „Zginą miliony”

Wiele osób jest zdania, że słowa portugalskiej świętej dotyczą wydarzeń, które mają rozegrać się w 2023 roku.
Przerażająca przepowiednia świętej Łucji. „Zginą miliony”
Fot. Unsplash (Stormseeker)
07.01.2023

Siostra Łucja znana również jako Lúcia de Jesus dos Santos, była pochodzącą z Portugalii zakonnicą. Już w dzieciństwie zaczęła doświadczać objawień maryjnych. Pierwsze z nich miało miejsce w  Fatimie w 1917 roku. Miała wówczas zaledwie dziesięć lat. Łucji i dwojgu młodszych od niej dzieci, Franciszkowi i Hiacyncie, miała wówczas ukazać się Matka Boska. Maria z Nazaretu zdradziła im tak zwane tajemnice fatimskie, jakie dotyczyły w głównej mierze przyszłości świata. Podobne wizje towarzyszyły Łucji do końca życia. Jedna z nich odnosi się do współczesnych czasów. Niestety nie można uznać jej za optymistyczną...

Zobacz także: Znaki zodiaku, które rzadko okazują wdzięczność. Mają wrażenie, że wszystko się im należy

Niepokojąca wizja świętej Łucji: świat pogrążony w chaosie

Wiele osób jest przekonanych o tym, że ostatnia z przepowiedni świętej Łucji ziści się właśnie w 2023 roku. Wedle wizji portugalskiej zakonnicy kolejnych dwanaście miesięcy nie będzie należało do spokojnych i szczęśliwych. Światem będzie rządził coraz większy chaos. Niepokoje społeczne zamiast ulec zniwelowaniu, zaczną jeszcze bardziej się pogłębiać. Zapanuje czas nieszczęść, chorób i głodu. 

Dojdzie do wybuchu wojny, która pochłonie miliony istnień. Przywódcy krajów, jakie będą w nią zaangażowane i jacy odegrają największą rolę w jej rozpętaniu, a wśród których święta Łucja wymienia tych stojących na czele Rosji i Chin, nie posuną się nawet przed użyciem broni jądrowej. Mieszkańcy Europy wciąż będą żyli w trudnym do opanowania strachu. Ich komfortowe dotychczas życie zmieni się nie do poznania. 

Poza nastaniem wojennej zawieruchy święta Łucja zapowiedziała także inne problemy, z jakimi będziemy musieli się borykać. Będą należały do nich te natury geologicznej. 2023 rok ma być bowiem również tragicznym czasem kataklizmów. Niebezpieczne ekstremalne zjawiska naturalne, takie jak na przykład nieprzeciętnie silne trzęsienia ziemi, będą wydarzały się na całym globie.   

Zobacz także: Jesteśmy razem ponad rok i jeszcze nie usłyszałam słowa „kocham”

Polecane wideo

„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł!
„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł! - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.6 / 5
Pączek (Ocena: 5) 06.02.2023 23:04
Rok będzie jak każdy inny. Poza tym że wojna na Ukrainie. To już który dzień ? Za niedługo tłusty czwartek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2023 04:13
Bo zimno ma być
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2023 04:13
Futerko trzeba przygotować bo zimno będzie futerko to inaczej szlafrok kładę go na poduchę 8 jest cieplej
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.01.2023 17:38
Nie znam siostry Łucji. Nie wiem o co kaman. Przypuszczam, że trochę jest zmyślone na potrzeby kościoła, ba, nawet większość.
odpowiedz
Eee (Ocena: 5) 09.01.2023 17:33
Przeciez to bylo dziecko analfabetka tyle przkazow co teraz piszą to dorosly by nie zapamietał .dzieci pasł y bydlo co one wiedzialy po za tym gdzie te krowy paść .W ciagu wieku kler dopisał co chciał tylu starych prykow nic nie robi tylko wymysla .Nie podwarzam objawień ale tresc tak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie