Przerażająca wizja legendarnego niemieckiego jasnowidza. To, co przewiedział, mrozi krew w żyłach

Oby przepowiednia pozostała jedynie ciekawostką historyczną...
Przerażająca wizja legendarnego niemieckiego jasnowidza. To, co przewiedział, mrozi krew w żyłach
Fot. Unsplash (Georgi Kalaydzhi/Roma Kaiuk)
17.12.2022

Koniec roku zawsze wiąże się z planowaniem następnego. To dla nas nowy obiecujący początek. Zawsze mamy nadzieję, że kolejne miesiące będą dla nas czasem pełnym pięknych, szczęśliwych momentów. Nie chcemy nawet dopuszczać do siebie myśli, że 2023 rok miałby być wypełniony napięciem, lękiem i masą problemów.

Tym większy przestrach budzi przypomniana ostatnio przez ezoteryków przepowiednia najsłynniejszego niemieckiego jasnowidza, Aloisa Irlmaiera (1894-1959). Wiele jego mrocznych wizji dotyczyło rozpoczęcia III wojny światowej. Zważywszy na niepokoje i poważne konflikty trawiące obecnie Europę istnieje obawa, że przepowiednia cenionego profety może spełnić się w nadchodzącym roku...

Zobacz także: Budzisz się w środku nocy? Godzina, o której tak się dzieje, zdradza coś ważnego o Twoim stanie emocjonalnym

Mroczna przepowiednia najsłynniejszego niemieckiego jasnowidza

Alois Irlmaier cieszył się przez dekady wielkim poważaniem społeczeństwa. Jego niezwykłe zdolności były swego czasu poddawane w wątpliwość, jednakże ostatecznie zostały uznane jako prawdziwe przez sąd.

Niemieckiemu profecie przypisuje się na przykład przewidywanie wielu miejsc bombardowań, jakie miały miejsce podczas II wojny światowej. Irlmaier przekazywał również trafne informacje dotyczące miejsc pobytu osób zaginionych w czasie wojennej zawieruchy. Po wojnie pomagał niemieckiej policji w rozwiązywaniu rozmaitych przestępstw.

Jedna z wizji jasnowidza wywołała w nim szczególną grozę. Po jej doświadczeniu mówił, że cieszy się, że umrze i nie będzie musiał być świadkiem tych przerażających wydarzeń. Oto obraz przyszłości, jaki ujrzał:

„Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe - każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje. Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych(...)”.

Oby przepowiednia została jedynie ciekawostką historyczną...

Źródło: planeta.pl

Zobacz także: „Dwoiłam się i troiłam, ale on nigdy nie był ze mnie zadowolony...”. Wykańczający związek z psychofagiem

Polecane wideo

Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie?
Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 01.01.2023 16:10
Hahaha kolejna wizja która się nie spełni przewidują kataklizmy a nic się nie dzieje typowo jak co roku i tak będziemy żyć i tak więc no
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.12.2022 12:04
Niemiec to dziad. Jackowski codziennie takie wizje wypuszcza w eter. Bimber robi robote, nie tam jakis przereklamowany faschisten Jagermeister :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie