Koniec świata w 2023 roku? Przerażające wizje na nadchodzący czas

Co mówią przepowiednie Nostradamusa, królowej Saby i Baby Wangi?
Koniec świata w 2023 roku? Przerażające wizje na nadchodzący czas
Fot. Unsplash (Rubén Bagüés)
12.12.2022

Wiele przepowiedni na XXI wiek budzi niepokój. To nie tylko wizje wojny, lecz także zagłady całej ludzkości. Nostradamus, królowa Saba czy Baba Wanga już dawno temu zobaczyli, co może się stać w naszych czasach. Co mówią ich przepowiednie? Sprawdź.

Zobacz także: Wskazówki astrologów na najbliższe dni. Pomogą przetrwać trudny czas

Koniec świata w 2023 roku?

Liczne wizje końca świata mogą budzić ogromny niepokój. Według „Księgi Proroctw Majów” do rozpadu naszej cywilizacji ma dojść właśnie w 2023 roku. Majowie spodziewali się, że do końca świata doprowadzą katastrofy naturalne. Na Ziemi ma bowiem dojść do zmian klimatycznych oraz erupcji uśpionych wulkanów. Niestety, jeśli wierzyć przepowiedni, ludzkość tego nie przetrwa.

Apokalipsę przewidział także francuski jasnowidz Nostradamus. Jego zdaniem przed zagładą ludzkości ma nastąpić zupełnie nowa era. U człowieka ma dojść do rozdzielenia ciała i duszy. Następnie mają się one związać ponownie, a to wszystko ma się wydarzyć w 3797 r. Nostradamus zapowiedział:

Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć, Przywdzieje ona swoje nowe odzienie, Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia, Duch Święty znów się w nim rozraduje, Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat, Dla niej wieczny w całej swej okazałości.

Z kolei zdaniem Baby Wangi świat, jaki znamy, ma się skończyć dopiero w 5079 roku. Niewiadoma mistyczka, podobnie jak Majowie, twierdziła, że do apokalipsy mają doprowadzić katastrofy naturalne. W jej wizji pojawiła się także nieznana wcześniej broń, a zwierzęta miały się zmienić w pół-ludzi. 

Inną słynną przepowiednią jest ta autorstwa królowej Saby. Wskazywała ona na wizję siedmiu znaków, które miały zwiastować nadchodzącą apokalipsę. Wizjonerka mówiła o suszy, zapadaniu się gruntów, cierpieniu zwierząt czy czerwonym blasku na niebie. Jej zdaniem ostatnim sygnałem, który ma poprzedzać koniec świata, będzie płonąca woda.

W zasadzie co roku zastanawiamy się, czy nasza populacja przetrwa nadchodzący czas. Wiele przepowiedni wskazywało na to, że koniec świata miał być już w 2012 roku… Jednak nadal żyjemy, a oznacza to tyle, że do tego typu przepowiedni należy podchodzić z dystansem.

Zobacz także: Grudniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Koziorożce?

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...
Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie