Co nas czeka w 2023 roku? Aida Kosojan-Przybysz: „Jedną rzecz mogę zdradzić”

Kluczowa ma być ostatnia cyfra nadchodzącego roku. Niektórzy dopatrują się w tym zapowiedzi III wojny światowej. A co na to jasnowidzka?
Co nas czeka w 2023 roku? Aida Kosojan-Przybysz: „Jedną rzecz mogę zdradzić”
Fot. Unsplash (Engin Akyurt)
25.11.2022

Zbliżający się wielkimi krokami grudzień zazwyczaj jest czasem podsumowań i ciekawości, co przyniesie kolejny rok. Wiele osób z wielkim zainteresowaniem czeka, jak nadchodzące 12 miesięcy tym razem opisze Aida Kosojan-Przybysz. Poprzednie przepowiednie jasnowidzki okazały się bowiem zaskakująco trafne.

Zobacz także: Straszliwa przepowiednia niemieckiego jasnowidza. „Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe”

- Przed nadejściem 2020 roku twierdziła, że będzie on Rokiem Maski, chociaż nikt jeszcze nie podejrzewał, że może nadejść pandemia. 2021 rok ogłosiła natomiast Rokiem Miecza - spodziewała się bowiem walki o nowe wartości, co potwierdziło się także na polu społecznym i politycznym – zauważa radiozet.pl.

Miniony rok został przez nią z kolei nazwany Rokiem Korytarza, w czym wiele osób upatruje zapowiedzi wojny rosyjsko-ukraińskiej i tworzenia korytarzy humanitarnych dla ludności cywilnej z Ukrainy.

Rok 2023 nie otrzymał jeszcze co prawda nazwy od Aidy Kosojan-Przybysz, jednak w rozmowie z Odetą Moro w programie „Onet Rano” wyjawiła, że ogromne znaczenie tym razem będzie miała ostatnia cyfra nadchodzącego roku.

Co nas czeka w 2023 roku według Aidy Kosojan-Przybysz?

Niektórzy w słowach jasnowidzki dopatrują się nawiązania do III wojny światowej, jednak Kosojan-Przybysz nie potwierdza tych przypuszczeń. Mówi za to wprost o harmonii:

Bardzo interesujący rok przed nami. Jedną rzecz mogę zdradzić. Trójka na końcu roku we mnie budzi poczucie, że będziemy musieli zadbać o wewnętrzny trójkąt mocy - dusza, rozum i ciało. Musimy zadbać o harmonię

- wyjawiła.

Czekacie na więcej szczegółów od słynącej ze swojej trafności jasnowidzki?

Zobacz także: „Polska pod wpływem Szatana”. Przerażające proroctwo dla naszego kraju

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
😈 (Ocena: 5) 25.11.2022 19:52
Ahh~ 🍑🍆👅 kto chce ze mną?~ 👉👌🥵🥴🤤
odpowiedz

Polecane dla Ciebie