Lokowanie ludzi w schronach i kontrolowany głód do 2028 roku. Nowa, przerażająca wizja Jackowskiego

Internauci twierdzą, że część z tych strasznych rzeczy już się dzieje.
Lokowanie ludzi w schronach i kontrolowany głód do 2028 roku. Nowa, przerażająca wizja Jackowskiego
Fot. Unsplash
10.10.2022

Krzysztof Jackowski cyklicznie dzieli się na YouTubie swoimi przeczuciami. Jego ostatnia wizja przeraziła go naprawdę mocno. Profeta z Człuchowa wyraził nawet nadzieję, że sceny, które miał przed oczami, nigdy nie nastąpią.

Co zobaczył?

Polecamy także: Rejestr ciąż wchodzi w życie. Co w praktyce oznacza dla Polek?

Krzysztof Jackowski o ataku nuklearnym

Jasnowidz zapowiedział, że wkrótce nastąpi „obniżenie wartości zamożności społecznej”. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim braki w zaopatrzeniu niektórych produktów, ale także wysokie ceny. Profeta powiedział wprost o „biedzie kontrolowanej”.

Nastąpi też kontrolowany głód. Nie głód, że ludzie będą umierać z głodu, tylko totalne obniżenie wartości zamożności społecznej. Też wiele niedoborów. W tej chwili mamy tylko wysokie ceny. Będzie bieda kontrolowana, ona będzie trwała do roku 2027/2028. Potem się już wszystko zmieni i pogodzimy się z nowym systemem, nowym ładem.

Jackowski wspomniał także, że ludzie będą lokowani w schronach i w metrze, a na ulicach pojawi się wojsko.

Prawdziwy chaos dopiero przed nami. Te niespełna trzy lata to dopiero zaprawka do tego, co kojarzy mi się na najbliższy czas (…). Zachowanie ludzi będzie wyglądało jak przed totalnym zagrożeniem, a zarazem jak sobie zadaję pytanie, co to za zagrożenie, to w poczuciu mam pustkę.

Jakby tego było mało, wizjoner ujrzał także tajemnicze, magnetyczne błyski na niebie, które będą wpływać na ludzki organizm. Wielu internautom skojarzyło się to natychmiast z zagrożeniem ataku nuklearnego.

W niektórych państwach ludzie zaczną się przemieszczać w inne państwa, ale potem tego im zabronią, bo będą musieli dla własnego bezpieczeństwa przebywać w schronieniach. Jak stanie się ten chaos to powstanie fikcyjna wojna na świecie. Będzie nowym podziałem. Ale słowo „wojna” będzie atrapą, a nie konfliktem. Kiedy tak się stanie, świat podzieli się na dwie części – wschodni i zachodni

- podsumował.

Zobacz także: Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok sprawdziła się. Jego wizja na kolejne miesiące przeraża

Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Babalola, Iks, Jajeśnica. Lista najrzadszych nazwisk na północy Polski
Babalola, Iks, Jajeśnica. Lista najrzadszych nazwisk na północy Polski - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 5) 16.10.2022 23:40
NACHLAŁ SIĘ I BREDZI
odpowiedz
Api (Ocena: 5) 16.10.2022 18:27
Pan Jackowski niech przestanie pic albo zmieni leki albo weźmie się za jakaś prace a pi... tv takie głupoty co 2-3 tyg. Zal mi tego pana. Dramat
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2022 15:55
Rozumiem że to podporządkowanie ma służyć najbogatszym, ale wiadomo że nie posłuży bo jak nacisk wzroście to po prostu ludzie się zmówią i zacznie się walka by odzyskać wolność. Współczuje ludziom w służbie i na urzędzie bo będą z rodzinami pierwszymi ofiarami tego cyrku. tak oceniam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2022 13:33
Polski Nostradamus naprodukuje 10000 przepowiedni a jak którąś trafi to nagłośni. XXI wiek...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.10.2022 11:42
Yebac tego wieszcza od srania.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie