Książka z 1953 roku zawiera zaskakującą przepowiednię. Zszokowani internauci: „Szaleństwo!”

Autor już 70 lat temu opisał, co się wydarzy. Niesamowite!
Książka z 1953 roku zawiera zaskakującą przepowiednię. Zszokowani internauci: „Szaleństwo!”
Fot. Unsplash (Nicolas Lobos)
26.09.2022

Zapytana o to, czy wierzysz w przepowiednie, odpowiedziałabyś, że absolutnie nie? Być może zmienisz zdanie po tym, co przeczytasz za chwilę. Jak donosi serwis businessinsider.com.pl, w książce z 1953 roku znalazł się zaskakująco trafny fragment na temat tego, co dzieje się współcześnie. Zwykły przypadek czy jednak przeznaczenie?

Polecamy także: Jackowski miał wizję o tym, co wydarzy się w Polsce: „Najgorsze przed nami. Będziemy się bać”

Elon Musk podbije Marsa

Od wielu lat Elon Musk inwestuje ogromne pieniądze w przemysł kosmiczny. Założona przez niego firma SpaceX projektuje i buduje rakiety orbitalne oraz statki kosmiczne. Cel jest jasny: zdaniem miliardera podbój innych planet jest dla ludzkości jedynym ratunkiem przed wyginięciem.

- Nawet jeśli pewnego dnia zwierzęta i rośliny na Ziemi umrą, to ludzkość wciąż będzie w stanie funkcjonować np. na Marsie – napisał na Twitterze Musk. Zapowiedział również, że pierwszy człowiek dotrze na czerwoną planetę już w 2024 roku.

W świetle jego słów wyjątkowo zaskakująco brzmi fragment książki, wydanej w 1953 roku - „Projekt Mars: opowieść technologiczna”, której autorem jest Wernher von Braun. Jej treść wskazuje, że „Elon” doprowadzi ludzkość na Marsa.

- Von Braun był czołowym naukowcem pracującym przy programie rozwoju technologii rakietowych w nazistowskich Niemczech oraz pionierem technologii kosmicznych w Stanach Zjednoczonych. Przed ukończeniem 34. roku życia był zaangażowany w prace nad rozwojem programu rakietowego nazistowskich Niemiec. Po zakończeniu drugiej wojny światowej, w ramach operacji Paperclip przeprowadzonej przez amerykańskie służby specjalne wraz z 1,6 tys. pozostałych naukowców, inżynierów i techników został w sekretny sposób przewieziony do USA – wyjaśnia businessinsider.com.pl.

Esej von Brauna poświęcony jest spekulacjom, jak w przyszłości mogą wyglądać podróże na czerwoną planetę. I choć pojawiające się w nim słowo „Elon” określa stanowisko przywódcze w marsjańskim rządzie:

Marsjański rząd był kierowany przez dziesięciu ludzi, których przywódcę, wybieranego w wyborach powszechnych na pięcioletnią kadencję, tytułowano „Elonem”. Dwuizbowy parlament uchwalał prawa, które miały być egzekwowane przez Elona i jego gabinet

- zbieżność z imieniem Muska jest w tej kwestii zastanawiająca.

Co tym wszystkim sądzicie? Zwykły traf czy przeznaczenie, które wkrótce się ziści?

Polecamy także: Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok sprawdziła się. Jego wizja na kolejne miesiące przeraża

Polecane wideo

Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach?
Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2022 00:34
Hmmm bardzo ciekawe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2022 04:00
Pewnie Elon Musi przeczytał ta książkę i stąd wziął pomysł na marsa, wmówił sam sobie że to o niego chodzi, a że ma mózg i kasę na to to może sobie pozwolić.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie