Dźgnął nożem ciężarną żonę

Dziecko i Edytę uratowała szybka interwencja lekarzy. Policja poszukuje Sebastiana S.
Dźgnął nożem ciężarną żonę
18.07.2008

25-letnia Edyta S. przebywa wraz z dzieckiem w szpitalu. Chłopiec urodził się przez cesarskie cięcie w ósmym miesiącu ciąży, ma poranione okolice nerek, a matka rany brzucha.

Sebastian S. i Edyta byli małżeństwem przez 7 lat, mają trójkę dzieci, jednak od dwóch lat nie żyją razem. Powodem rozstania był alkoholizm mężczyzny i jego zamiłowanie do łamania prawa. Ostatni rok spędził w więzieniu za jazdę pod wpływem alkoholu. Po wyjściu dowiedział się, że jego żona jest w ciąży z nowym partnerem. Ta wiadomość go rozwścieczyła. W rozmowie z matką powiedział, że zabije Edytę, ta jednak nie potraktowała jego słów poważnie.

Zazdrosny małżonek zwabił żonę do rodzinnego domu pod pretekstem zobaczenia się z dziećmi. Wizyta skończyła się tragicznie. Podczas rozmowy Sebastian zaczął kłócić się z Edytą. Ta, bojąc się ataku furiata, uciekła do domu sąsiadki. To jednak nie zatrzymało zwyrodnialca, pobiegł z nożem i dźgnął ją kilkakrotnie w brzuch i rękę. Następnie uciekł. Tylko szybka interwencja lekarzy uratowała życie matki i dziecka.

W rozmowie z „Faktem” lekarz dyżurny na oddziale noworodków w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej opisała stan malca:

”Życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak wymaga opieki lekarskiej, ponieważ jest wcześniakiem”.

Policja poszukuje Sebastiana S. w okolicznych lasach. Jego śladem podążają psy tropiące. Bandyta znany jest ze swojej determinacji, podczas jednej z ucieczek przesiedział 2 godziny w jeziorze, ukrywając się przed organami ścigania.

Polecane wideo

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 15:37
XD baba jest winna, bo pobiegla do innego i od tamtego miala dziecko. ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2008 16:21
cham jebany.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2008 21:25
okazał sie frajerem do niepojętej potęgi. mam nadzieje że dzidziusiowi nic nie będzie oraz jego mamie i żeby ułożyła sobie życie na nowo i była szczęśliwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2008 11:16
powinni go zamknac i walic w dupe cwela!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2008 16:20
dziewczyna poprostu chciała ułożyc sobie życie na nowo, a skoro nie była juz z tym frajerem to nie miał prawa jej tak potraktowac...ciul jeden....do pierdla z nim, niech nauczy sie życia gnojek, może jak posiedzi troche to zmądrzeje chociaz wątpie w to hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie