„Jasnowidz w habicie”. Przepowiednia portugalskiej zakonnicy dla Polski

Słowa o naszej ojczyźnie nie bez powodu wywołują silne emocje, bo padają w kontekście działań wojennych.
„Jasnowidz w habicie”. Przepowiednia portugalskiej zakonnicy dla Polski
Fot. Unsplash (James Wainscoat)
23.08.2022

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcemy poznać przyszłość. Strach przed nieznanym to z kolei pożywka dla wszystkich jasnowidzów. Niepewność bywa paraliżująca, dlatego wszelkiego rodzaju przepowiednie trafiają na podatny grunt. Zwłaszcza, gdy ich autorką jest ktoś taki.

Zobacz również: Jackowski straszy koszmarną wizją. „Ludzie będą ropieć”

Przyszła na świat w 1907 roku jako Lucia dos Santos, ale szerzej znana jest po prostu jako siostra Łucja. Portugalska zakonnica jako 10-latka miała doświadczyć uznawanych przez Kościół objawień maryjnych w Fatimie. A przy okazji sporo się dowiedzieć.

Nie chodzi wyłącznie o słynne tajemnice fatimskie. Wizji miało być więcej.

Matka Boska

Siostra Łucja dos Santos - przepowiednia

Służebnica Boża zmarła w 2005 roku, ale wcześniej regularnie dzieliła się swoimi przewidywaniami z zakonnikiem Augustynem Fuentesem - czytamy na o2.pl. Szczególnie silna miała być wizja dotycząca wybuchu kolejnego wielkiego konfliktu, który może być III wojną światową.

Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa

- miała twierdzić.

Zobacz również: Skandaliczna treść w podręczniku do HiT. „Kto będzie kochał wyprodukowane w ten sposób dzieci?”

biblia

Siostra Łucja o Polsce

Słowa o naszej ojczyźnie nie bez powodu wywołują silne emocje, bo padają w kontekście działań wojennych. Siostra Łucja nasze losy widziała mimo wszystko w jasnych barwach.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie

- brzmią słowa jej przepowiedni. Na naszych ziemiach ma dojść do kilku incydentów i zniszczeń, ale według siostry Santos ostatecznie wyjdziemy z konfliktu obronną ręką.

Zobacz również: Co wydarzy się we wrześniu 2022? Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego

Polecane wideo

Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia
Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie